Wpis z mikrobloga

większość pisze, że Bronek zaorał Dudę na temat stanowiska UJ, niestety ale Duda chciał odpowiedzieć to został zagłuszony przez prowadzących i nie pozwolili mu dojść do głosu

kolejne kłamstwo Bronisława, który wykorzystując ludzi okłamuje ich, to jest prezydent? na jego miejscu normalny człowiek poddał by się do dymisji

i to ma być zgoda ?

#wybory
Pobierz kondominiumRNPZZP - większość pisze, że Bronek zaorał Dudę na temat stanowiska UJ, ni...
źródło: comment_LdnU1WKcxHEARPJSR06tC9aEVGpSMP0L.jpg
  • 9
niestety ale Duda chciał odpowiedzieć to został zagłuszony przez prowadzących i nie pozwolili mu dojść do głosu


@kondominiumRNPZZP: Duda tylko powtarzał "panie prezydencie", gdyby chciał na to odpowiedzieć to mógłby to zrobić przy następnym pytaniu. Zamurowało go i tyle.
@kondominiumRNPZZP: Prof. Jan Zimmermann, Kierownik Katedry Prawa Administracyjnego UJ mówi co innego. Komu wierzyć?

Od prawie dziesięciu lat jest na urlopie bezpłatnym. W dodatku cały czas zajmuje miejsce w kierowanej przeze mnie katedrze - mówił w lutym prof. Zimmermann w wywiadzie dla "Dziennika Polskiego" . - Mógłbym zatrudnić inną osobę, która poświęciłaby się pracy naukowej, ale najpierw Andrzej Duda musiałby zrezygnować z pracy w UJ - dodał.
@kondominiumRNPZZP: ja myślę jednak że to ma bardziej związek z tym że lepiej nie mówić o tym co mu zabierze głosy, pewnie z tego samego powodu od początku kampanii kaczyński i macierewicz siedzą cicho. ale to po jest cwane i podstępne.. ? już lecę głosować na tego randoma
@Ahura: Każdego normalnego człowieka by zamurowało bo jak można robić zarzut z normalnej przewidzianej prawem i ustawą rzeczy? Etaty na uczelniach mają też i doradca Komorowskiego Nałęcz i Hanna Gronkiewicz-Waltz i nawet Stefek "Burczymucha" Niesiołowski. Gdzie tu sensacja? Urlop jest bezpłatny. Władze uczelni mogą zatrudnić osobę na zastępstwo. I przypominam, że umowy na czas określony dla doktorantów wprowadzono za koalicji PO-PSL (art. 120 ustawy z dnia 18 marca 2011 o zmianie
@ratatuj6846: to dlaczego profesor uczelni powiedzial cos takiego?

Mógłbym zatrudnić inną osobę, która poświęciłaby się pracy naukowej, ale najpierw Andrzej Duda musiałby zrezygnować z pracy w UJ - dodał.

Profesor uczelni się nie orientuje?