Wpis z mikrobloga

Bronek na debacie:

1. To siebie samego określa jako antysystemowego (bezpartyjnego), pomimo że podpisuje wszystko co przejdzie przez Sejm, a Dudzie wytyka fakt że nad nim stoi prezes ( ͡° ʖ̯ ͡°)?
2. To siebie określa jako budującego zgodę i dialog, chociaż dzieli ludzi na radykałów i ciągle przerywa innym, nie dając dojść do głosu.
3. Mówi o tym że to Pis zwalczał opozycję, a to za rządów PO miały miejsce dziwne samobójstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Jest za zmniejszeniem finansowania partii z budżetu, a po Polsce jeździ kilkanaście bronkobusów.
5. Atakuje Dudę za SKOKi - chociaż sam ma niejasne powiązania z WSI i Pro Civili.
6. Nagle jest wielkim orędownikiem narodu, chociaż dotąd skutecznie odrzucał możliwości przeprowadzenia referendum.
7. Twierdzi że Pis gdy dojdzie do władzy to podwyższy podatki, a sam podpisał takich kilkanaście ustaw.
8. "W dwa tygodnie nie da się nauczyć bycia zwierzchnikiem sił zbrojnych" - rozumiem że Komorowski umiał to już w podstawówce?

Podsumowując Duda bardzo słabo, dziwnie stremowany, a Komorowski zaskakująco dobrze. Niestety wydaje mi się, że Endrju sporo straci po tej debacie, a wynik dalej będzie sprawą otwartą.(,)

#debata
  • 4
pomimo że podpisuje wszystko co przejdzie przez Sejm


@michau6211: Ej, ale tak robi każdy prezydent xD Wyjątkiem był Kaczyński, który wszystko wetował.

ciągle przerywa innym, nie dając dojść do głosu.


@michau6211: Ci "inni" niestety nie pozostawali dłużni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest za zmniejszeniem finansowania partii z budżetu


@michau6211: Już zmniejszył finansowanie o połowę. Największy ból dupy miał PiS. A bronkobusy są nie z pieniędzy
@Giekaczka:>Ci "inni" niestety nie pozostawali dłużni
Zgoda, ale wydaje mi się że Komorowski robił to nagminnie - " ale dwa lata" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już zmniejszył finansowanie o połowę

A o tym nie wiedziałem, jeżeli tak to wielki plus dla niego.

Komorowski akurat ma doświadczenie w sprawach związanych z armią.

Na pewno nie czyni to z niego dobrego kandydata.

Poza tym to tylko świeże spojrzenia po