Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki jaki #rower kupić tak do 1000 zł? Zależy mi na jeździe po mieście, trochę za miastem... Taki uniwersalny żeby był nie jestem wymagający, ważne jest dla mnie żeby stosunkowo wytrzymały był (chce go mieć na pare lat i nie kupować co chwila nowego). Widziałem rowery w Decathlonie za 900 jakieś i wydawały się spoko, co sadzicie - btwin
  • 9
  • Odpowiedz
@terwer358: btwin najlepiej uzywany z osprzetem. W sklepie do tego za 900 to nawet stopke musisz dokupic bo w zestawie nie ma. Zeby miec kompletny rower btwin nowy to musisz jeszcze ze 200 doliczyc.
  • Odpowiedz
@terwer358 jak szukasz roweru uniwersalnego w sensie sprawnego w terenie, to żaden cross tak naprawdę nie sprawdzi się tak dobrze jak mtb, które w klasie prowadzenia ma nadzwyczajną przewagę nad innymi w tym temacie, a całkiem nieźle sprawdza się również na mieście.
  • Odpowiedz
W terenie... Za miastem i tak jest beton jak jadę do innej miejscowości, wiec 90% czasu będę jeździł po betonie i ściekach rowerowych. Ja po lasach w ogóle nie jeżdzę, wiec nie wiem czy cross jest dobrym rozwiązaniem. Chodzi o to żeby był uniwersalny., ja nie jestem wyczynowcem tylko chce sobie wieczorkiem wyjsć, 20km przejechać i wrócić do domu.
Skoro cross, to muszę się jeszcze rozejrzeć . Boje się ze w sklepie
  • Odpowiedz
Jesli szukasz trekkinga, na allegro jest wyprzedaz romet wagant 2.0. Za 1069 dostajesz naprawde przyzwoity, wszystkomajacy rower. Ewentualnie dobra relacje cena/jakosc maja rowery lazaro. Maja kilka modeli, wyfiltruj na alle przez cene i typ
  • Odpowiedz