Wpis z mikrobloga

@Lallable: Internet nie daje Ci nic, co jest ważne. Jakbyś tyle czasu poświęcała np. rodzicom ile internetowi, podobnie oni, ich rodzice itd. to najważniejsza wiedza byłaby przekazywana z pokolenia na pokolenie.
  • Odpowiedz
Internet nie daje Ci nic, co jest ważne. Jakbyś tyle czasu poświęcała np. rodzicom ile internetowi, podobnie oni, ich rodzice itd. to najważniejsza wiedza byłaby przekazywana z pokolenia na pokolenie.


@DywanTv: Nie zgadzam się, wszystko zależy od tego jak się wykorzystuje internet.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Hm. Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania. Dzięki internetowi możemy posiąść wiedzę z każdego zakątku świata. Możemy sprawdzić coś w zaledwie kilka sekund zamiast tracić czas na szperanie po bibliotekach i starych artykułach. Wpadasz w konsternację bo uświadamiasz sobie, że nie wiesz kto jest, dajmy na to Sekretarzem Generalnym ONZ i sprawdzasz szybko zamiast lecieć do biblioteki i możesz dalszy czas poświęcić na wykonywanie właściwych Tobie czynności. Książki czytam. Czytam
  • Odpowiedz
@Lallable: Zrozumiałem Twoje pytanie doskonale, koleżanko :) Nie ma co się spinać, mój komentarz bazuje trochę na stereotypach i ma raczej formę żartu, no na litość boską, naprawdę uważasz, że dosłownie potraktowałem Twoje pytanie? Przecież trzeba by mieć za dużo chromosomów, żeby potraktować je dosłownie. Jednocześnie nie wiem za bardzo jakiej odpowiedzi oczekiwałaś, możliwe, że Twoje pytanie było swoistym wyrażeniem, jak najbardziej uzasadnionego, zachwytu nad internetem, nad świetnym źródłem wiedzy
  • Odpowiedz