Wpis z mikrobloga

@archonik: Powtórzę komment z FB, 168in1 powinno być fioletowe, masz lewacką kopię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem dlaczego ale każdy poza jedną osobą jaką poznałem miał fioletową, albo to tylko u mnie w regionie było normalką, ale każdy nazywał ją "fioletową dyskietką" i każdy wiedział o co chodzi. Nawet nie pamiętałem jaką liczbę gier miała oficjalnie. Widząc błękitną to uczucie jakbyś miał pirata ( ͡
  • Odpowiedz
@archonik: spelniasz losowe zyczenia w ludzi w komentarzach?

To ja bym poprosil najwieksze klasyki PS2 i dlaczego ta konsola powinna byc wzorem rozwoju obecnych konsol.

  • Odpowiedz
@sorek: Albo dlaczego nie? W dzisiejszych konsolach w slimkach działają wszystkie gry (mówie o poprzedniej generacji) a w ps2 niektóre starsze gry w slimach nie działały ( ͡° ͜ʖ ͡°) + ubogie usługi internetowe co je przebijał nawet dreamcast xD
  • Odpowiedz
@archonik: ta i znowu odcinek dlaczego mi to pod plazmą nie działa i pół godziny #!$%@? jak to trzeba się przełączać. Gratuluję Ci publiki ale dla mnie to takie #!$%@? dla samego #!$%@? ;) no offence ;)
  • Odpowiedz
@biczek: A tak pisząc czarno na białym to czemu to nie działa? Oszczędność? Rozumiem ze w TV jest przetwornik analogowo-cyfrowy (ADC, nie mylić z DAC - działaniem odwrotnym), ale dlaczego nie można było zaimplementować obsługi minimalnej rozdzielczości od 240p? To nie jest AŻ taki archaizm. Jak widać zapotrzebowanie nadal jest.
  • Odpowiedz
@OverRide: piję do filmu nie do elektroniki ;) Weź go nie broń, bo jakby chciał to by przygotował wartosciowy materiał a nie z podłączania kabli ;P
Wiem że nie to ta publika ale dyskutuję :D
Ale @archonik pokazuje tylko to co wszycy wiedzą tylko że po polskiemu xD
Oprócz jednego wpisu nie mam nic do archna. Niech robi co robi. Kawałki dla gimbów. xD Jest paskudny w aparycji dykcja
  • Odpowiedz
@biczek: Niestety, mam duże problemy ze zrozumieniem twoich komentarzy. Zupełnie nie ogarniam do czego pijesz, tak jakbyś mnie z kimś mylił.

Z pojedynczych słów domyślam się, że piszesz coś o Saturnie? Tylko nie bardzo wiem o co chodzi? Przygotowałem ponad 1000 materiałów wideo, w sumie pewnie kilkaset godzin wideo, a ty się czepiasz 30 sekund materiału, który nie został przygotowany na arhn.eu? No to spoko, nie wszystko się wszystkim
  • Odpowiedz
@biczek: No to na Mirko masz materiały na poziomie Mirko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zachęcam do zerknięcia głębiej, zapewniam, że dowiesz się masy ciekawych rzeczy. No chyba że programiści, których ścigaliśmy po informacje zdążyli ci o wszystkim opowiedzieć przed nami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz