Wpis z mikrobloga

Mam pytanie mircy w 2007r. nie interesowalem sie scena polityczna jeszcze. Moje pytanie jest takie.
Dlaczego PiS ktory tropil afery i wyrzucal umoczonych ludzi na pysk jest pokazany jako cos negatywnego? Tworzy sie obecnie takie odczucie, że to jest cos zlego.

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 86
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: Tylko to informowanie (i często tworzenie) afer u PiS powodowało naprawdę baaardzo mocne reakcję. Wystarczy akurat zobaczyć na niechlujny przykład Mirosława G. - jedna afera i reakcja była niesamowita (jej skala, a nie że to dobrze :)), spadły przeszczepy itd. To akurat bardzo negatywny efekt za który Ziobro powinien dostać wyrok, ALE pokazuje jak duży wpływ na zachowanie ludzi mają takie rzeczy. Jestem dlatego pewien że po aferze Blidy spadła
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: Źle pamiętasz. Rządy PiS nie były miodem i mlekiem płynące... Afery też były, ponadto mieli żenującą skuteczność - spójrz chociażby na kwestię autostrad, prawie nic nie zrobili tylko pounieważniali przetargi nie rozpisując nowych... Pamiętam też bodajże ichniejszego ministra środowiska, który mieszkając pod Warszawą zmienił trasę obwodnicy, czy tam drogi ekspresowej, byle jej nie mieć koło domu.
PiS i PO to jest to samo szambo. To, że Duda ma teraz poparcie
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch:
Tak straszono PIS-em, Zamachem Stanu (Michnik, gw), zabójstwem o poranku (Blida, Kalisz), aferami, nadużyciami, podsłuchami, Państwem Policyjnym (Lis, Żakowski), Kaczyzmem (Synyszyn), wyzywaniem od Zera (miller) takimi.

Gdzie ci skazani? **Od 8 lat PO rządzi*,* mamy niezależne sądy (według PO), gdzie ci straszni pisowcy za kratami?
ilu ich? 0? 1? LOL

Dlaczego PiS ktory tropil afery i wyrzucal umoczonych ludzi na pysk jest pokazany jako cos negatywnego?

projekcje i czarny pr
  • Odpowiedz
Dawno nie czytalem tylu bzdur w jednym miejscu :D Prowokacje i tworzenie sytuacji pod korupcje jest chlebem powszednim sluzb specjalnych stosowanym na calym swiecie. Teraz jest to takze stosowane. Trzeba nie miec najmniejszego pojecia o ich dzialaniu by pisac takie farmazony. Co do Blidy to ja kibicuje by reszta zwiazanego z nia establishmentu, wzielo z niej przyklad, dla dobra nas wszystkich. Jedyny blad jaki z nia popelnili to to, ze pozwolili jej
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: Co do afery z doktorem G warto przypomnieć, że Ziobro nie tylko pobiegł z tym na konferencję prasową przed procesem, mówiąc, że ten pan już nikogo nie zabije, a zarzut zabójstwa okazał się później nieprawdą w procesie.

Ta sprawa spowodowała zapaść polskiej transplantologii, która jest ryzykowna i zdarzają się niestety śmiertelne przypadki. Ale lekarze tak się wystraszyli, że liczba zabiegów znacząco spadła, przez co umierali chorzy ludzie. A to tylko
  • Odpowiedz
@sponge: A dymisja ówczesnego ministra sportu? I przepraszam cię bardzo, ale na prawdę #!$%@? jeśli chodzi o "atmosferę strachu". W jakim ty świecie żyjesz? Bo chyba w innym niż ja.
  • Odpowiedz
@sponge: nie, to poszło zbyt daleko. Wtedy atmosfera strachu i wzajemnego braku zaufania była wszechobecna. Przez te dwa lata mocno śmierdziało państwem policyjnym


Albo ja jestem dziwny, albo moje otoczenie, bo żadnej atmosfery strachu i kryzysu zaufania wtedy nie odczułem. Możesz wyjaśnić, w jaki sposób odczuwał to przeciętny człowiek?
  • Odpowiedz
@sponge: a ilu polityków PO ferowalo wyroki i skazywalo wiplera?
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: jak parę osób napisało, brali się również za ludzi z góry,to się nie podoba ludziom którzy coś mogą. A że i w ich szeregach ludzi bez skazy nie ma, bo taka natura człowieka + masowa partia więc łatwiej trafić, to było/jest do czego się przyczepić.

Niestety w drugiej turze wybieramy nie lepszego kandydata, a mniejsze zło.
  • Odpowiedz
a ilu polityków PO ferowalo wyroki i skazywalo wiplera?


@jarzyn88: Piwler sam się podłożył swoim pijaństwem, Sawicka miała pecha że PiS się na nią uwzięło i za punkt honoru przyjęło udowodnienie jej, że jest wielbłądem
  • Odpowiedz
Wolę wymyślanie afer, prowokację itd. by WSZYSCY którzy mają coś na sumieniu, lub myślą o korupcji poważnie się bali, nie mogli spać i żyli w ciągłym stresie czy dana osoba to nie przypadkiem jakiś agent który chce go przekupić by potem zamknąć.


@Loloman: Poczekaj aż Tobie ktoś wpadnie na dom, obsmaruje w mediach, pognoi na przesłuchaniach, pośledzi, poobserwuje Twoje dzieci w drodze do szkoły... Wszystko w majestacie prawa, więc do kogo
  • Odpowiedz
@jarzyn88: jakos tak mi sie przypomniało ;)

Istnieje tylko Zło i Wielkie Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. Bardzo Wielkie Zło, Geralt, to takie, którego nawet wyobrazić sobie nie możesz, choćbyś myślał, że nic już nie może cię zaskoczyć. I widzisz, Geralt, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze”. (…) Mniejsze zło
  • Odpowiedz
@BeSmarter: Niezbyt mają po co wpadać. Ale jak wpadną... cóż takie życie. Tak samo jestem za karą śmierci i godzę się na to że istnieje minimalna szansa że nawet skażą mniej bezpodstawnie i tyle. Życie nie jest sprawiedliwe, życie nie jest piękne. Ale wolę to, niż umierać na ulicy bo mnie skorumpowany lekarz leczyć nie będzie chciał, stracę firmę z powodu łapówek, czy będę umierał z głodu, bo mnie wykończą oszukane
  • Odpowiedz