Wpis z mikrobloga

Dzisiaj słyszałem sporoplotek , że Janusz Mikke herbu Korwin z KORWiN razem z Grzegorzem Braunem, Ruchem Narodowym i Pawłem Kukizem mieliby tworzyć koalicję na wybory. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że stajecie się posłami na Sejm z list zjednocznej prawicy, w której jest Kowalski, Korwin, Braun i Kukiz.

1. Rano tłumaczycie w tvn24 u rymanowskiego, że ani gwałt ani pedofilia nie znikną z kodeksu karnego bo to stoi w sprzeczności z zasadami cywilizacji europejskiej, podkreślam, europejskiej a nie unijnej.

2. Potem idziecie do wywiadu na jedynce gdzie tłumaczycie, że gdyby policja nie prowokowała ludzi na Marszu Niepodległości 2015 to nie doszło by do zamieszek.

3. Potem jest o 12 krótki wywiad na trójce gdzie jest specjalny program (Za a nawet przeciw Strzyczkowskiego) o tym czy Polska jest kondominium rosyjsko niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym i musicie bronić faktu, że jest bo żydzi chcą 60 miliardów.

4. Na koniec dnia w kropce nad i musicie przekazać narodowi, że paweł kukiz wcale się nie obraził i tylko chwilowo się nie odzywa a nazwanie Korwina #!$%@? to tylko takie chłopięce zaczepki i jak tylko wreszcie uda się przepchnąć JOWy to będzie wreszcie normalnie.

zapomniałem jeszcze o tym, że w międzyczasie musisz ciągle tłumaczyć kim jest wiceprezes Wilk i kiedy opublikuje wreszcie obiecany projekt konstytucji

#korwin #braun #kowalski #kukiz
m.....l - Dzisiaj słyszałem sporoplotek , że Janusz Mikke herbu Korwin z KORWiN razem...

źródło: comment_FZBYaJjpsHm4a3x1eh5no7gvBVVc0shF.jpg

Pobierz
  • 16
@marianbaczal: dołączenie się, któregokolwiek z oszołomów - braun, kowalski - automatycznie uwaliłoby notowania kukiza. W przypadku korwina może nie byłoby tragedii, ale wciąż uważam, że fenomen kukiza polega na byciu w miarę rozsądną alternatywą dla obecnie rządzących. W momencie przyłączenia się jednego z panów, którzy w powszechnej opinii postrzegani są jako nie do końca normalni, spowoduje to odstraszenie większości wyborców o umiarkowanych poglądach.
@DiKey: wystarczy, że Braun wyjdzie i powtórzy swoje hasła o intronizacja chrystusa na króla Polski oraz o kondominium. Kowalski nic nie musi mówić, wystarczy pokazać go na tle jego zwolenników - kiboli i zwykły janusz pójdzie głosować na peło