Wpis z mikrobloga

@ediz4: no błagam. Ja naprawdę rozumiem waszą reakcję - od wczoraj leciała tutaj naprawdę mocna beka na korwina, co było szokiem i było bardzo nietypowe. Brak latarni w postaci Velatiego, LibertyPrime raczej ciszej, naczelni opijają porażkę i zbierają siły.

Takie szczekanie to tylko odreagowanie porażki.

Jak pisze kolega wyżej - to szczekanie skończy(łoby) się, gdy Korwin dogada się z Kukizem i już będzie git.

Tylko problem jest taki, w co da
@grzegorz-zielinski: Popatrz na to z innej strony. Ja mam niemożebną bekę z ludzi gadających przed wyborami że głosują na Kukiza bo to to samo tylko mniej radykalny. Poszukaj mirko - jest tego masa. Do tego pojawiła się masa trolli kukiza szkalujących Korwina ale nie merytorycznie co nie jest trudne ale po prostu chamsko - zapełnili moją listę. Teraz będę z wielkim zadowoleniem toczył bekę z ich wyboru. Czekam na resztę programu
@ediz4: tylko różnica jest taka, że na koniec dnia to kukiz jest w parlamencie i osiąga sukces, a wy wyglądacie na małych zazdrośniczków malkontentów, którym nic nigdy nie pasuje i nie będzie pasować

Co do reszty programu - kukiz współpracuje z szanowanym przez kutzy CAS. Ja tutaj bym jeszcze obserwował niejedno zdziwko.

Zresztą realnie i obiektywnie patrząc - Korwin nawet jakby miał 5% i był doczepką koalicyjną - nigdy by nie
@grzegorz-zielinski: Żebyś się nie zdziwił :) Tak jak mówię partia Korwin ma w sondażach 8% (ostatni Millward). Elektorat Kukiza się rozsypie, bo jest mieszaniną zbyt różnych i skrajnych poglądów. To trochę tak jak ZSRR, państwo franków, III Rzesza czy Cesarstwo Rzymskie. Państwo musi mieć jakieś podstawy żeby istnieć, ludzi na terenie państwa musi coś łączyć: wspólna historia, tradycja, religia, język itd. Podobnie z ruchami społecznymi/partiami, jeżeli ich tylko łączy "wywalmy te
@maciej-kalinowski: wybacz, ale nie ufam ani prognozom politycznym zwolenników korwina, ani ich zmysłowi politycznemu. Fatalne ruchy i ich usprawiedliwianie świadczy o zbytnim zaślepieniu na sukces własnego kandydata by dostrzec wady we własnych prognozach i własnych ocenach tego, co jest skutecznym, dobrym politycznym działaniem, a co jest bzdurami.

A takie oceny kukiza nie różnią się niczym od dalszego szczekania. Szczekajcie sobie szczekajcie - wykop i fejsik ugrał 3% wynik i kukizowi z
@grzegorz-zielinski: Wyglądać sobie mogę. Mam swoje przekonania i nie będę popierał głupiego postulatu Kukiza bo jest antysystemowcem. Partia Kukiz pewnie będzie w sejmie - nie chcę krakać ale czuje kolejne stracone lata. Obym się mylił.

Zresztą realnie i obiektywnie patrząc - Korwin nawet jakby miał 5% i był doczepką koalicyjną - nigdy by nie zrealizował swoich postulatów w głoszonym wymiarze. Zawsze byłby to jakieś ustępstwo tu, jakieś tam. Małe wolnorynkowe kroczki....
@ediz4: każdy wie, że nie chodzi o JOWy i jest to tylko mydlenie oczu - kukiz mając poparcie i budując front antysystemowy z ludźmi z RN, KNP, KORWiN spotkał się na pewno nie raz i spotka się z dyskusją dot. JOWów. Zamiast współpracować i wypracować kompromis w tej kwestii, to teraz to jest wasza jedyna karta przetargowa - #!$%@?śmy, bo nie możemy poprzeć JOW.

Gówno prawda

@maciej-kalinowski:

za miesiąc


na
Zamiast współpracować i wypracować kompromis w tej kwestii, to teraz to jest wasza jedyna karta przetargowa - #!$%@?śmy, bo nie możemy poprzeć JOW.

Gówno prawda


@ediz4: ja tylko dodam by było jasne - ja wierzę, że gdyby Korwin zagrał na kukiza a nie anty i teraz byłby kimś kto próbuje z kukizem budować ruch to o JOWach dyskusja na wykopie toczyłaby się jak dawniej - część byłaby za, część przeciwko, a
@grzegorz-zielinski: Nope. Byłem przeciwko JOW-om od dawna. Świetnie że Janusz sądzi podobnie. W wielu sprawach ma inne zdanie niż JKM- choćby najświeższej w Knurowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co by było gdyby nigdy się nie dowiemy. Zagrywka na debacie raczej zaszkodziła niż pomogła ale stało się. Nie zapominaj że są kuce czy tam byłe kuce bo już się nie obnoszą którzy są za JOW-ami.
@ediz4: nie, większość znanych była przeciwko od dawna choćby rpg. Ale nikt nigdy tego tak nie manifestował jak podczas kampanii prezydenckiej i to dokładnie od momentu, gdy ludzie związani ze strukturami zaczeli spamować JOWami gdy kukis przeskoczył korwina.

pszypadeg? nie sondze ( ͡ ͜ʖ ͡)