Wpis z mikrobloga

@EmpireAgent: Nie, żeby nie być lemingiem wystarczy interesować się faktycznym programem wyborczym i tym co rzeczywiście polityk oferuje swoim potencjalnym wyborcom, a nie jego prywatnymi poglądami na tematy kompletnie niezwiązane z polityką, które miałyby tyle wpływu na pracę jako poseł/prezydent ile prądy morskie u wybrzeży Australii na pogodę w Sosnowcu.
  • Odpowiedz
@Groteskowy: Zdajesz sobie sprawę jakie szkody JKM narobił Polsce wygadując takie rzeczy? nasze polskie piekiełko to wewnętrzna sprawa ale fama poszła w świat i znalazła miejsce na Wschodzie gdzie ja wykorzystują. Tak dotkliwie Cię krul wymacał po miejscach intymnych że nie oponujesz przed podobnymi bzdurami? To nie sa już tylko jego słowa, to słowa kandydata na prezydenta! Jesli to nie jest według ciebie związane z polityką to nie wiem co
  • Odpowiedz
@dertom: Zesrał się a nie narobił szkody. Jestem z Lublina, mamy tutaj masę studentów z Rosji i Ukrainy i 99% z nich nawet nie wie kto to jest Korwin. To nasze polskie media podłapały temat i rozdmuchały go jakby Krul o mały włos nie doprowadził do wybuchu wojny, tymczasem na wschodzie wszyscy mają w dupie to co gada sobie podrzędny polski polityk, który nawet nie jest w Sejmie.
  • Odpowiedz
@Groteskowy: No wcale go nie cytują a ty czerpiesz dane ze studentów w Lublinie xD. teraz sobie wyobraź że podobne teksty mówiłby już jako prezydent. krzesło bula byłoby przy tym niczym.
  • Odpowiedz