Wpis z mikrobloga

@Rymbaba: teraz bardzo krótko, aktywni subskrybenci maja bonus 12x do xp z questów klasowych ( fabuła do 55lvl) przez co można szybko wbić 55 poziom bez potrzeby grindzenia mobków/robienia side questów itd. 55-60 to z kolei jest 2dni po pare h ( dosc szybko wpada xp na watkach fabularnych + jest po drodze pare flashpontów co robi się solo.
@aryss: tak, w tamtym 12x xp jeszcze grałem na subie. Teraz w ogóle znudzil mi się ten kotor i po revanie szybko przestałem grać. #!$%@?ło mnie to jak słaby był sentinel w pvp.
@NoMoRe: teraz dorzucili pare h fabuly jeszcze ( post Revanowy watek na Ziost). Co do Sentinela to musieli popsuc pvp w 3.0 ( wczesniej chyba duzo lepiej sie sprawdzal czy to w Ataru do bursta czy tez w Shi Cho do AOE ? ( sam maruderem glownie gram ale stricte pod pve)
@aryss: aoe w pvp się nie sprawdzało prawie wcale oprócz jakiegoś tam stuna którego i tak wszyscy blokowali.
Wcześniej też szału nie było, w 3.0 była totalna lipa. Generalnie sentinel jest bardzo bardzo słaby na pvp. Może i bursta miał ale 1-1 sam nie ubije a jak ma 2-1 (sent sam) to jest pozamiatany bez patrzenia.