Wpis z mikrobloga

Wołam @jszuba1993: @scharlottka: Właśnie wróciłem z poczty z torbą amerykańskiego Red Man'a. Tytoń do żucia, chyba najpopularniejsza marka. Torba strunowa, w środku masa grubo ciętych liści klejących się od syropu. Zapach: rodzynki, orzechy, jakby migdały i tytoń. kuleczka za policzek i heja, smak taki jak zapach, tylko do tego mega mega słodki. Oczywiście atak śliny po chwili, więc spluwaczka konieczna. Na próbę wziąłem dosyć mało, po jakichś 15 minutach nikotyny tyle co w normalnym snusie.

Podsumowując jestem bardzo zadowolony, szkoda, że tak ciężko kupić w Polsce tytoń do żucia, ale może kiedyś to się zmieni.

Polecam lubiącym tytoń i eksperymenty, do kupienia w sklepach internetowych zagranico i w snusmarkiecie, wysyłają Pocztą Polską.

Cena w Polsce jakieś 65zł za torbę 3 uncje, w http://www.northerner.com/american-chew-tobacco.html 6 Euro, ale wysyłają ze Stanów, więc mogą być problemy z celnikami.

#wykopsmokersclub #tyton #snus #chewingtobacco
a.....z - Wołam @jszuba1993: @scharlottka: Właśnie wróciłem z poczty z torbą amerykań...

źródło: comment_vNUYugqAreMt3nb1VKlb7Nnb1SZeFhba.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@axis_mundi: Nie mam pojęcia, ale jak Ci będzie smakowało to pewnie się rozejdzie w tydzień-dwa. Tak mi się wydaje, ale mogę się mylić. Zapach jest tak zachęcający, że nawet mój różowypasek spróbowała, po czym stwierdziła, że w smaku dobre ale nikotyna w takiej ilości jednak nie dla niej, ale ona pali szlugi bardzo okazyjnie.

@GetRekt: Możesz spytać w snusmarkecie ale pewnie będzie ciężko, skoro Axis_mundi nie chce próbki
  • Odpowiedz