Wpis z mikrobloga

Przepraszam że spamuję tagiem ale niepotrzebnie napisaliście o odznaczeniach za udział w turnieju na początku bo pewnie "kilka" osób się zapisało tylko po to. Patrząc na ilość uczestników mam pewnie obawy :|

#turniejachtung
  • 46
  • Odpowiedz
@kontra:

jedna rzecz - jak ktoś nie zagra, odznaczeń nie będzie.


to wystarczy że zagra raz a potem się wypnie :) tak pesymistycznie

W każdym razie czymam kciuki
  • Odpowiedz
No to optymistycznie może podejść i powiedzieć, że jeżeli w jakimkolwiek meczu, w którym powinien grać nie zagra, odznaczenia nie będzie.
  • Odpowiedz
@kontra: w sumie z tym timowym można było zrobić tak, że pierwsze 64 osób z grupowego czy 1v1 kwalifikuje się do timowego i losowanie drużyn. Bo rzeczywiście niezła padaka może być.. Może warto po pierwszej rundzie do wybrakowanych teamów zrobić dobieranie.
  • Odpowiedz
@ktoszpolnocy: dokładnie taki pomysł. Timy zrobiły się bardziej popularne niż sądziłem, a przy KONIECZNOŚCI stuprocentowej frekwencji rozegranie ich będzie niemożliwe. Ale dlatego pisałem w znalezisku, że z timami nic nie obiecuję i zobaczy się jak będzie ;)
  • Odpowiedz
@Wiceps: ale i tak można sprawdzić wszystkich, co zajmie masę czasu, a i tak to nic nie da - bo może być ktoś z setką gier na koncie, kto permanentnie nie ma czasu, i może być nowy, ale chętny, dostępny i zaangażowany. Nie ma reguły.
  • Odpowiedz