Wpis z mikrobloga

@rbk17: Prawda jest taka, że Polacy nie chcą ani wolnego rynku, ani większej "wolności" rozumianej w sensie odpowiedzialności za siebie, a nie oczekiwaniu że państwo coś im da. Jesteśmy narodem, który chce mieć właścicieli/opiekunów.
  • Odpowiedz
@rbk17: To wina tego że mu Kuki zapieprzył głosy. Pokłócili się i tyle. Poza tym ostatnio to przesadza z postulatami to się nie dziwie że tyle dostał.
Niech się nauczy mówić normalnie a nie tak że co chwila lecą sprostowania że nie miał tego na myśli i współpracować z ludźmi a nie dążyć do absolutnej władzy. Moim zdaniem połowę odpowiedzialności to on ponosi za wynik. Drugą połowę Ciasteczka, moje pytanie czy
  • Odpowiedz
To wina


@Hipokryta:

Chcesz mi powiedzieć, że gdyby nie Kukiz to Korwin miałby 20% głosów - na jakim świecie Ty żyjesz?! Wtedy Komorowski wygrał by już w pierwszej turze.
  • Odpowiedz
@rbk17: Mysle ze Korwin mialby wiecej, bo jeszcze miesiac temu wszyscy ktorych pytalem byli Korwinowi anty-komorowscy. Druga tura by i tak była no worries.
@polomarket_: Korwin i Kukiz musza polaczyc sily - to idealny duet. Jezeli w nastepnych wyborach nie beda razem, nie zawiaza powaznego sojuszu i (co bedzie konsekwencja) osiagna malo (chociaz moze Kukiz cos zrobi), to jak dla mnie to obu mozna do smietnika wywalic.
  • Odpowiedz
@polomarket_: Jeżeli jest tak jak mówisz, to gówniarz z niego nie prezydent. On ma to robić nie dla siebie ale dla Polski.

Z danych wczorajszych (pkw i sondaze po 20 z rmf24) wyliczylem: 33 miliony polakow glosuje na komore albo dude badz wcale nie glosuje. 33 miliony. Z 40 uprawnionych. Co to #!$%@? za kraj.
  • Odpowiedz
@polomarket_: Hmm, chyba coś skiełbasiłem.
30229501 uprawionych, głosowało 10401799. Jeżeli wierzyć statystykom 33% (dude) + 34.5% (como) to będzie z zaokrągleniem 7 milionów ludzi. Dodać tych co nie głosowali (prawie 20) to wychodzi 27 milionów. No to fakt spora różnica, przepraszam.
Ale idea zostaje. 27 milionow ma to w dupie.
  • Odpowiedz
no chyba ci sie dziecko cos #!$%@?


@szymon_jude:

Nie wiem jak długo się go tu promuje, dopiero od 2 lat na poważnie się udzielam na wykopie, wcześniej tylko wisiało sobie puste konto w powietrzu.

@Hipokryta

40 mln uprawnionych?! Nawet wszystkich obywateli jest poniżej 38 mln, a biorąc pod uwagę dzieci, to uprawnionych musi być jeszcze mniej.
  • Odpowiedz
@rbk17: No błąd, później to poprawiłem. Jeżeli tym razem dobrze policzyłem to jest 90% szans że osoba którą spotkasz na ulicy nie ma prawa narzekać na rząd bo sami tego chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz