Wpis z mikrobloga

@ketorw: ??
Po prostu boli mnie to robienie #!$%@? z logiki. Straszenie, że jak PIS będzie miał władze to będzie gorzej niż za komuny. Że "Kaczor" wróci cenzurę i policję polityczną.
  • Odpowiedz
@merengue: a rozumiem że jesteś fanem patriotycznych - socjalistów,
spoko głosuj jak ci sumienie podpowiada :)

Napinka i uwagi ad persona zupełnie nie potrzebne - ty masz swój głos @KochamJescKisiel ma swój głos. Obrażając tylko przykładasz cegiełke do budowania stereotypów.
Jaki jest stereotyp? - pewnie wiesz
  • Odpowiedz
@milopuch: Ja jestem fanem tylko pierwszego czlonu, więc mimo socjalnych ciągatek PiSu będę na nich głosował.

Sorry, ale pisanie, że "nie pamiętasz jak to bylo jak PiS rządził " świadczy dobitnie o tym, że gość jest wyznawcą sekty z Czerskiej i Wiertniczej.
  • Odpowiedz
@majsterzpolski: ja pamiętam na własnym przykładzie co zmieniło się gdy władze objęła platforma obywatelska. Akurat moja matka starała się o wykup mieszkania, za czasów pisu miała je wykupić za kwotę 10 000 zł, niestety gdy przyszło PO ta kwota wzrosła do 40 000 zł. Ostatnio organizowałem pogrzeb bliskiej mi osoby i tu kolejny popis PO, zamiast 6200 zł z ZUSU otrzymam 4000 zł, resztę czyli blisko kolejne 4000 zł muszę
  • Odpowiedz