Wpis z mikrobloga

#korwin #knp #jkm #prawica #kuce #bekazlewactwa #bekazprawakow

Nie rozumiecie, że problemem jest sam Korwin, a nie wyborcy? Za każdym razem pieprzy o Rosji, Putinie, o złych amerykanach chcących wojny światowej, o ukrainie, która chce nam Lwów zabrać^^(Wczoraj), likwidacji służby zdrowia, szkół, dróg, umów o pracę (bo to zło), itp. itd.
Postulaty Korwina można zrealizować tylko w jeden sposób i tylko w jeden sposób wygrywając wybory:
1. Zakładamy partię, robimy struktury, szkolimy ludzi z PR, mowy ciała, retoryki, znajomości języków, prawa, ekonomii, tworzymy regionalnych liderów
2. Idziemy z postulatami:
-zmniejszenia podatków
-ULEPSZENIA służby zdrowia, policji, wojska
-zapewnienia bezpieczeństwa
-większych emerytur i przywrócenia wieku emerytalnego
-przyda się też coś dla elektoratu chrześcijańskiego
-zahamowania emigracji
-zmniejszenia bezrobocia
-tańszych mieszkań dla ludzi, itp. itd.
-neutralności na polu Ukraina/Rosja
-odbudowy armii
-zmniejszenia cen w sklepach, zmniejszenia akcyzy na paliwo i alkohol

3. Po wygraniu wyborów zapędzamy się ze zmniejszeniem podatków, a reszta postulatów realizuje się sama poprzez gospodarkę, która ruszyła z kopyta
4. Do mediów wystawiamy wypucowanych ludzi, jak Duda, z perfekcyjnym PR, mową ciała i wyważoną retoryką

Wygrywamy...

Tymczasem znów będzie to samo, Korwin nie zdobędzie na jesieni 5% i znów 4 lata katorgi lub emigracja...

ja tam chyba emigruję, poukładam swoje sprawy w Polsce i wynoszę się z tego #!$%@?.
  • 5
  • Odpowiedz
Nie rozumiecie, że problemem jest sam Korwin, a nie wyborcy?


@kikirikiii: dużym problemem jest wg. mnie elektorat Korwina, tu pójdziemy pokrzyczymy, pospamujemy internety, zrobimy bydło jakieś... Nie widzą tego że takim postępowaniem sami sobie szkodzą i do niczego dobrego to nie prowadzi...
  • Odpowiedz
@CichyBob: a ja chcę tylko zmiany podatku dochodowego, na obrotowy ;( Czy tak ciężko to ogarnąć? Obrotówka przyniosłaby większe korzyści dla budżetu, oszczędności w pobieraniu, większe zyski (zapłaciłyby wszystkie zagraniczne przedsiębiorstwa, a sam podatek nie jest aż tak dotkliwy) ...

Liczyłem, że jak przeniosę się do UK, założę spółkę LTD, to na dobrą sprawę, nie zapłacę żadnego podatku do 250 tysięcy pln, a powyżej 20% (u nas jest 19%, ale
  • Odpowiedz
@Pan_Tulipan: zauważ, że większość społeczeństwa ma w dupie to, czy USA dąży do wojny czy Chiny się bogacą. Wtedy zastanawiają się o czym ten wariat pieprzy i przełączają na M jak miłość lub innego POwca, który chociaż ładnie wygląda.
  • Odpowiedz