Wpis z mikrobloga

@kompocki: no #!$%@? to nawet nie komentuje, dla mnie jest szokiem, ze taka osoba jak on osiąga te 4,4%... a najbardziej boli, że to głowie młodzi ludzie go popierają...

@iKrzysiek: @StronaGlowna: zmian? przecież JOWy zabetonują scenę polityczną... i co to za zmiana? on jest taką samą konserwą jak PBK i Duda, a nawet gorszy...
zmian? przecież JOWy zabetonują scenę polityczną... i co to za zmiana? on jest taką samą konserwą jak PBK i Duda, a nawet gorszy...


@MrExpendable: oj no ja #!$%@? 100000 razy tlumaczyc. Chodzi ogolnie o ludzi, ze chca zmian tych politykow ktorzy od tylu lat sa ci sami no. Chca kogos nowego ;p a nie tylko wybor miedzy pis a po
@MrExpendable: O to chodzi, że te wszystkie wypudrowane kukły sejmowe, biegające w garniturach, wydające przeogromne pieniądze na ugranie procenta, dwóch, czy trzech więcej, one mają pojęcie o polityce, o dyplomacji, o prawie, o wszystkim. I potrafią o tym mówić jak z taśmy magnetofonowej. I #!$%@? im w dupę.
(Aa, właśnie dotyczałem, że Twoim zdaniem Kukiz wypadł najsłabiej w debacie. To wyjaśnia sprawę.)
W ogóle polska scena polityczna dla kogoś z zewnątrz musi być nie do ogarnięcia... tutaj dla kandydatów prawicowych będących przy władzy za alternatywe uważa się... skrajną prawice xD