Wpis z mikrobloga

@rajet: Zrobią badania które pokażą że z Korwinem będzie niższe poparcie, więc Kukiz dla dobra sprawy będzie musiał mu podziękować i życzyć powodzenia z kim innym.
@sureshot: pytanie z kim uda mu się zbudować struktury? Obstawiam, że jakoś się dogadają i będzie wspólny start.
Ta antysystemowa polityka jest równie żałosna jak mainstremowa :)
@rajet: Ruchy społeczne w teorii mogą tworzyć struktury łatwiej i szybciej niż partie polityczne, będą zgłaszać się wolontariusze, PO ma 42k członków, to jest nic w skali takiego kraju jak nasz, chęć wprowadzania zmian jest w Polsce coraz większa, wierzę że znajdzie się też przyzwoite zaplecze intelektualne. Nie da się rządzić krajem w stylu antysystemowym, więc ruch pewnie będzie się ciągle formować, ale to się naprawdę może udać...

Co do Korwina,
@sureshot: Wybory wygrywa się nazwiskami i twarzami. Ale w zasadzie sam korwin też nie ma za sobą znanych nazwisk... No zobaczymy. Jestem bardzo ciekawy, chociaż występuję w tym cyrku/zoo jako zaciekawiony widz a nie czynny uczestnik :)

Co do Korwina, to ja nie mogę pojąć dlaczego jego wyborcy nie widzą że to co on mówi to mrzonki.


bo liczy się radykalizm, a nie realne rozwiązania.