Wpis z mikrobloga

@HhhOooO: @Slowbro:
KURDE KTO MI WYTLUMACZY CZEMU W KAZDEJ PIOSENCE CHCECIE PALIC BEBILON ? PRZECIEZ TEGO SIE NIE DA PALIC HEHE MUSI OSTRO DUSIC XD PALIC TAKI PROSZEK HEHEH I SPIEWO ZE TO ILUZJA JAKIE TYPY SIE NACPAJO POTEM MOWIA GLUPOTY JAKA ILUZJA PRZECIEZ JEST TAKIE COS W KAZDYM SKLEPIE JA JEBE
  • Odpowiedz
@Shatter: Akurat pod względem ilości instrumentów reggae przebija Twój metal. Metalowa kapela to zawsze gitary, bas i perkusja a reggae dodaje do tego instrumenty dęte, klawisze i inne. Rytmika jest faktycznie monotonna, ale co gra gitara rytmiczna w zdecydowanej większości metalowych kapel? Trzy powerchordy na krzyż, resztę robi gitara prowadząca, a ta w reggae jest zastąpiona innymi instrumentami. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że blues jest #!$%@?, ale gdyby nie blues
  • Odpowiedz
@Jade: to "chcecie" to raczej nie do mnie, ale być nawiązuje to do historycznego spalenia spalenia miasta Babilon, a tak poza tym to taka jest po prostu konwencja i tyle
  • Odpowiedz
resztę robi gitara prowadząca


@bambambam: To co podałeś to bardziej rock i punk bo akurat w metalu nie ma rozróżnienia na rytmike i gitare solową, bo obie w wiekszosći graja to samo, czasami z harmonią, ale mimo wszystko ten sam riff czy inny lick.
  • Odpowiedz
Masakra, nie wołam nikogo, ale:
Alicetea, Bakshish, Bass Medium, Bethel, Bezjazgh, Comeyah, Damian Syjonfam, Dubska, Gadeon Jerubbaal, Habakuk, Indios Bravos, Izrael, Jafia Namuel, Junior Stress, Love Sen-C Music, Maleo, Natanel, Natty Dread, Pablopavo, Pajujo, Parassol, Rastasize, Root Wise, Rub Pulse, Sedativa, Tabu, Tumbao.

Jeżeli ktoś jest hejterem polskiego reggae (jak ktoś nie lubi to inna sprawa) to nigdy nie wie o czym mówi :)
  • Odpowiedz