Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej śmierdzi mi afera z #pracowniktvn i nie jest to jego bąk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro inne postronne osoby (spoza Tuby) potwierdzają coś co zrobił gruby i zgadza się to z gadaniem JuTubów, ale gruby chciał zrobić eksperyment udowadniający jakąś tezę - obstawiam, że tą tezą będzie "nieważne co mówią ważne, że o tobie jest głośno" Gruby zarzuci screeny z YT, FB i innych dupereli (sam mi się przyznał, że przegląda tag #pracowniktvn ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a hejt jak był taki będzie.

Dziwne, że po poście pracownika nagle się odezwał Isamu ( ͡° ͜ʖ ͡°) C'nie?
Rozumiem rzuty reszty Tuby i Gimpera bo miały jakąś całość, ale post pracownika, ukryta kamera i przywalenie się Isamu ten fake zwaliło.

Sam nie wiem co o tej aferze myśleć - z jednej strony wychodzi "Czarna strona" miłego faceta w koszuli hawajskiej ale też może znowu sobie robić jaja jak to już pokazywał.

Dziwi mnie jedno - Gimper mówi, że zerwał kontakt z grubym w grudniu a tutaj mówi że go szanuje WTF?
#polskiyoutube
xDawidMx - Coraz bardziej śmierdzi mi afera z #pracowniktvn i nie jest to jego bąk ( ...
  • 7


@xDawidMx: no super zajebista prowokacja, #!$%@? xD ta, gruby liczy hajs przy kazdej okazji, a myslisz, ze pozwolilby sobie na zajebisty minus do subskrypcji + #!$%@? opinie w w calym internecie. To nie jest fejk na 100. Lol
@xDawidMx Masz odcinek gdzie ciśniemy go o ten zakład i pot pod pachami, to jest po prostu koniec #pracowniktvn ;) Skoro nawet zyska 300-500 tysięcy wyświetleń to jest to mniej niż 500$, jest to warte utraty całej reputacji, potencjału marketingowego etc? A szczególnie dzieci, co robią mu reflinki?
mandziok - @xDawidMx Masz odcinek gdzie ciśniemy go o ten zakład i pot pod pachami, t...