Wpis z mikrobloga

@Redami: Jeśli oglądałeś zdjęcia, to widziałeś takie białe pazurki. Wkładasz je do małzowin do środka. Sam byłem zaskoczony jak to stabilizuje słuchawkę. Dostajesz jeszcze 3 pary gumek do uszu, więc na pewno je dopasujesz. Testowałem na bieżni, rowerze i siłowni. Zasieg na jaki się oddaliłem to mniej więcej 15m i działały. Czasami zarzaz po sparowaniu i puszczeniu muzyki przez chwilę przerywa.
@Gllaza: Ostatnie pytanie i wybacz, że tak zawracam dupę. Co mam kliknąć by płacić tak jak napisałem wyżej? "Checkout with Paypall" czy "proced to checkout"?. Niechce nic #!$%@?ć ;x
@Redami: Cumplu a więc się zdecydowałeś. Jesli kartą to "proced to checkout", druga opcja to paypall. Ja czekałem 2tygodnie, szło Nl Post. Tracking nie był widoczny przez tydzień, więc nie panikuj w razie W.
@henk____: Dalej. Jestem z nich bardzo zadowolony. Niestety mają jedną wadę. Jak zostawię telefon gdzieś na siłowni, i wejdę za jakąś maszynę albo inne żelastwo to gubi połączenie. Najlepiej mieć je zawsze gdzieś obok, ale nie koniecznie w kieszeni. Jak tylko nic nie stoi na drodze słuchawki - telefon, to jest super ;)
Masz tu moją mała [recenzje]http://www.wykop.pl/wpis/12863147/gearbest-recenzja-bluedioq5-sluchawki-zostaly-zaku/)