Wpis z mikrobloga

Tak sobie mniej więcej wyobrażam 3/4 komentujących #ama z palikotem. Nie, żebym go bronił, bo nie uważam, by był dobrym kandydatem na prezydenta, ale wykopki w tym momencie pokazują nie lepszy poziom. Zamiast wdać się w jaką konkretną dyskusję, to 3/4 ama #!$%@? śmiesznymi obrazkami i usuń kontami. Kiepsko
#wybory
s.....k - Tak sobie mniej więcej wyobrażam 3/4 komentujących #ama z palikotem. Nie, ż...

źródło: comment_RNcpyonU7p0KanNCYMK0Bvf2liPujtQm.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sirrek: wykopki srają do własnego gniazda, a potem wielkie zdziwienie i oburzenie, bo wyborców Korwina nazywają gimbazą w mediach. Na dodatek raczej bym nie liczył w najbliższym na to, żeby jakakolwiek sensowna osoba chciała sobie zrobić AMA w tym bagnie.
  • Odpowiedz
@sirrek: Pan Janusz robił sobie jaja z polityki, a przez to i ze swoich wyborców, latał z dziwnymi gadżetami, co chwila zmieniając poglądy. Teraz sytuacja się odwróciła i ludzie śmieszkują z niego, nie jest już traktowany jak polityk tylko błazen.
  • Odpowiedz
@kendo: Dobra debilu ( obecnie poziom debilizmu w twoich wypowiedziach jest adekwatny do tego, aby Cię tak nazwać) autor wpisu napisał m.in. o tym że powinniśmy zamiast spamować Palikotowi w AMA zadawać konkretne pytania. Ja mu na to odpowiedziałem, że to nie ma sensu bo ta chorągiewka mówi to co akurat ma mu przynieść poparcia, a Ty mi tu wyjeżdżasz nie wiem skąd z Korwinem. Naprawdę użeranie się z kretynami
  • Odpowiedz