Wpis z mikrobloga

@kiera1: A ci inni kandydaci to byli fantastycznie przygotowanie, bez jaj :/ Poza tym p. Komorowski wziął udział w debacie, przed tą groteskową prezentację kandydatów był ponad 20-minutowy wywiad z obecnym prezydentem prowadzony przez 3 dziennikarzy. I moim zdaniem p. Komorowski był bardzo dobrze merytorycznie przygotowany.
Prezydent miał więcej czasu, ponieważ jest prezydentem, co w tym dziwnego, że nie chciał stanąć w jednym szeregu z niepoważnymi ludźmi, którzy albo prowadzą kampanię prezydencką w halce, albo rozkładają wędkarskie stołeczki, albo chcą świętować 1050 lecie chrztu Polski i nic więcej?
@StefanEm: Wcale nie byli zaprzyjaźnieni: Jarosław Gugała z Polsatu, Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej" oraz Przemysław Szubartowicz z radiowej "Jedynki". Piasecki miał sceptyczne nastawienie do debaty, Gugała, klasa, wiadomo, sztych, A Szubartowicz moim zdaniem był neutralny.
@tygrys_tygrys: Mnie też rozczarowała forma debaty, bo praktycznie nie było bezpośredniej wymiany zdań pomiędzy kandydatami, ale powiedzmy sobie szczerze Komorowskiego tam nie było bo sztab zdecydował, że lepsze jest tchórzostwo niż kompletne ośmieszenie do którego najprawdopodobniej by doszło gdyby wziął w niej udział.
Nie obrażaj prezydenta, to karygodne zachowanie, które podpada pod paragraf. Moje zdanie na temat Komorowskiego zachowam dla siebie, ale nic nie zmieni faktu, że jest prezydentem RP, wybranym przez obywateli i publiczne obrażanie go do brak szacunku dla narodu i państwa - największych wartości, jakie posiadamy. Uważam, że większość ludzi, którzy tak krytycznie wypowiadają się na temat rzekomego braku inteligencji prezydenta nigdy nie słyszało z nim wywiadu, prowadzonego przez kompetentnego dziennikarza, a
@tygrys_tygrys: równie dobrze możesz tłumaczyć pigmejom zawiłości budowy piramid egipskich. Wypok (nie cały, ale większość) to beton umysłowy stulejarskich kuców którzy rzuciliby się w ognień gdyby Ozajasz mi kazał.