Wpis z mikrobloga

@tomix: ciężko zobaczyć ile ma gram? Pojemnik jest taki, bo trafiają się dłuższe sztuki i krótsze. Powinni zaprojektować nowe opakowanie dla każdej wielkości rybki?
  • Odpowiedz
@szyk: jeśli chodzi o mój wzrok to noszę okulary, ale z bliska widzę ok. U okulisty byłem w lutym.
Co do zaś mojego postu to może jak przeczytasz go ponownie to zrozumiesz co chciałem powiedzieć.
  • Odpowiedz
Bo przykładowo producenci 300g płatków owsianych zamkną w olbrzymiej paczce i dodadzą kolejne 500g ołowiu, żeby paczka była ciężka. Jest napisane na opakowaniu ile ważą płatki? Jest!

Nie ma czasu wszystkiego analizować,


@mazaq1: co ty chcesz analizować, rzut oka na cene to jest 1, 2 sekundy... a tego wymyślonego problemu z ołowiem to brak slów
  • Odpowiedz
@szyk: Kolego przerysowane przykłady są po to aby nakreślać pewien problem. Rozumiem, że możesz się ze mną i z moimi argumentami nie godzić. Ale mam wrażenie, że nie rozumiesz o co mi chodziło. A chodziło mi o to, że gdy robię zakupy za powiedzmy 100zł i kupię dużo rzeczy na zapas, to zawsze może umknąć mi to, że któryś producent napełnił pudełeczko z pastą rybną do połowy. Zbiednieję przez to?
  • Odpowiedz