Wpis z mikrobloga

Oglądam debatę. Nie wiem jak można głosować na #duda - sztuczny, wyuczony formułek, typowa marionetka. "No ale buzia taka godna zaufania, no i z pisu" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już #ogorek wypadła naturalniej.
Skoro już o Ogórku mowa - tu mnie dość pozytywnie zaskoczyła. Stanowczo nie moja kandydatka, ale czytając opinie w internecie można by pomyśleć, że zachowuje się jak tępa Karyna i Barbie - a tak naprawdę przemawia nie gorzej od prawicowych kandydatów. Szkoda, że jest marionetką - ale i tak duży plus za zwrócenie uwagi na temat kompetencji prezydenta w sprawie polityki zagranicznej. Inni kandydaci tylko forsowali swoje wizje, jakby mieli ogromną władzę w tym zakresie.
#debata #polityka
  • 5
Stanowczo nie moja kandydatka, ale czytając opinie w internecie można by pomyśleć, że zachowuje się jak tępa Karyna i Barbie - a tak naprawdę przemawia nie gorzej od prawicowych kandydatów


@yasmine: kuce w przerwach pomiędzy fapaniem do jej zdjęć starają się ją w internecie zdyskredytować, żeby nie zabierała głosów krulowi, bo jak mówił Wipler - Ogórek mówi to samo co oni tylko łagodniej.
@rudy2007: Internauci niesprawiedliwie ją potraktowali. Jedyne wypowiedzi na jej temat jakie czytałam to takie w stylu: "w głowie pusto, ale chociaż ładna".
A gdyby słowa Ogórek wypowiadał JKM, to kuce by piały nad jego geniuszem ( ͡° ʖ̯ ͡°)