Wpis z mikrobloga

Reprezentujesz uczciwość, dobro i pracowitość. Jesteś w hooy patriotycznym mistrzem Stanów Zjednoczonych. Tydzień w tydzień rzucasz otwarte wyzwanie dla kogokolwiek z szatni. Walczysz czysto, jesteś jednym z najlepszych i nigdy się nie poddajesz. Mimo to wchodzisz na ring i słyszysz chanty "John Cena sucks".
Coś tu #!$%@? nie gra! ##!$%@? #ilovewrestling #wwe #wrestling
Pobierz upierz - Reprezentujesz uczciwość, dobro i pracowitość. Jesteś w hooy patriotycznym m...
źródło: comment_zMUUWrTDTa41kBeTdMfP1nmUEHEjASKR.jpg
  • 11
@upierz: pewnie dla tego ze ludzie maja już dość postaci jaka odgrywa. Ale fedka nie może sobie pozwolić na turn bo sprzedaż gadżetów by spadła. Starsza cześć widowni publiki jak już wspomniałem wyżej ma go po prostu dość.
@grzes100: Wydaje mi się, że sprzedaż i tak już solidnie spadła. Porównaj ilość dzieciaków i ogólnie osób w koszulkach na trybunach np. ze stanem sprzed dwóch-trzech lat.
Ostatnio gdzieś czytałem ze najbliżej turnu było podczas jednej z walk z The rock'iem teraz juz tylko jakiś przekręt z hulksterek bo nie widzę innej dogodnej sytuacji
@lowca_chomikow: Skoro przerwano streak Undertakera, to wszystko jest możliwe. Problem w tym, że boją się tego....

Co innego turnować takiego Kane'a - robią to regularnie, zmieniają go z korporacyjnego na demona i odwrotnie. Aktualnie to samo jest z Danielem Bryanem, od momentu Yes movmentu, obchodzą się z nim jak z jajkiem i wszelkie zmiany będą ostro przemyślać. Mimo, że Daniel był już heelem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lowca_chomikow: Obecny hejt to nic w porównaniu do tego jaki zbierał często przy Punku czy The Rocku, więc to nie miałoby sensu. Według mnie jak publika przestałaby reagować na Jaśka to wtedy trzeba go odwrócić. Dopóki jest reakcja nie ma co zmieniać. Zresztą sam Jasiek lubi chanty z sucks :D