Wpis z mikrobloga

Jestem asem wywiadu ! Mogę być podwójnym ba nawet potrójnym tajnym agentem ! Nie wiedziałem czemu jest zawsze różowy pasek i niebieski pasek ... wiedziałem co oznaczają ale nie wiedziałem skąd się to wzięło ... aż do tej chwili kiedy zobaczyłem pasek pod avatarem ... nie ma to jak perfekcyjna spostrzegawczość. No ale chyba jest trochę prawdy w tym co się ogólnie mówi że to kobiety są bardziej spostrzegawcze niż faceci ... w końcu to one potrafią zobaczyć najmniejsze zmiany w pomalowanych paznokciach itp. za to na szczęście koncentrować się mogą tylko na jednym, a nie jak facet co najmniej na 2 rzeczach ... lewym i prawym na raz xD Wracając do mojej spostrzegawczości to jestem zadowolony może późno ale jest !


#randomanimeshit #chihayafuru #chihayaayase
Pobierz
źródło: comment_Wr6ZCCBM1UKZaV9MocMSe67OXiT903De.jpg
  • 20
@Misaki: wcześniej ich po prostu nie widziałem :D

Co do tej kwestii, której nie rozumiesz to już Ci Andrzej tłumaczę. Podczas rozmowy z kobitką facet próbuje się skupić na tym co kobieta mówi, ale czasami bywa tak że nie jest w stanie jej słuchać bo jest rozproszony przez inne rzeczy, to właśnie przez te rzeczy kobiety krzyczą "Ty mnie w ogóle nie słuchasz !", z własnego doświadczenia mogę powiedzieć są nimi
@Misaki: Się pozwolę wtrącić w życie prywatne ... jakiej chorobie ?
Co do cery ... jeśli jasna/blada a nie szara to spoko ... jak jeszcze jesteś ruda (naturalna a nie farbowana) to ... wyjdziesz za mnie ?

@Misaki: ogólnie blondynki, brunetki, szatynki to tylko kolor ... ale mimo wszystko rude mają +1 na starcie :)
Jak pofarbujesz to nie zapomnij się pochwalić i mnie zawołać bo ciekaw jestem jaki odcień wybierzesz, jeśli w ogóle będziesz się chwalić.
@kurokaeru: Może kiedyś, póki co jeszcze za słabe na to są. Wariantów pod uwagę biorę kilka i nie wiem na co się zdecydować. No ale zobaczymy. Trzeba wziąć pod uwagę że nie każdy kolor pasuje do każdej twarzy.

-Czarne
-Brunatne
-Rude
-Karmazynowe
@Misaki: i nie na każdym odcieniu włosów wychodzą tak jak powinny :), kiedyś jak farbowałem sobie (nie nie jestem gejem) czekoladowym brązem to wyszedł perfidny rudy :d to po kilku dniach byłem łysy.
@kurokaeru: Łee, nie przejmuj się. Stereotypy są wszędzie jak widać. Kuzyn-sebix kiedyś się na rudo przefarbował xD

Na ciemnym blondzie myślę że najlepiej właśnie rude by wyszły, ale to się jeszcze "okaże w praniu"