Wpis z mikrobloga

W ogóle, to gdyby Braun nie wtrącał wszędzie Kościoła, Żydów i Masonów, to bym się poważnie zastanawiał nad nim. Zdecydowanie odpowiada mi jego styl, spokojny głos z ciekawą mimiką. No i spodobało mi się, że chwalił innych kandydatów o zbieżnych poglądach, a nie atakował wszystkich, jak choćby Tananio.

#debata
  • 12
@Tfor: Ja bym do tego dodał Kukiza, bo ewidentnie chce on dobrze. Albo na przykład Braun w dyskusji z jakimś krzykaczem, to by dopiero było (ʘʘ)

@darkelf: I bardzo dobrze, że się z nimi nie kryje, ale po prostu z tymi konkretnymi się nie zgadzam. O ile nie mam niczego do katolików i wiary, to jednak takie afiszowanie się mi nie odpowiada.
@cheft: gdyby Braun nie mówił o żydach, masonach i chrześcijaństwie, to nie mówiłby nic. Oprócz żenujących, ignoranckich teorii spiskowych i religijnego zelotyzmu ten człowiek nic nie prezentuje (oczywiście oceniam jego działalność w tej kampanii).
@Ulker1707: a jaki to znowu syf nam pakują do jedzenia? Konkretnie - która substancja chemiczna, w jakich produktach i proszę o badania potwierdzające szkodliwość tej substancji w danym stężeniu. Na pewno jesteś w stanie nam udowodnić swoje twierdzenia, bo przecież nie wziąłeś tego z powietrza, prawda?