Wpis z mikrobloga

Ukończyłem własnie grę Tomb Raider i muszę przyznać że zajebista gra, tak 9,5/10

- Straszne fajnie Lare twórcy postanowili poobijać, chyba tyle co Croft nie przeżył żaden inny bohater gier.

- Znakomite są tez scenki umierania lary, widać że jest brutalność i to jest fajne.

- Fabularnie może nie majstersztyk, bo fabuła sztampowa ale jednak dobrze wykonana ;)

- Wielkim plusem jest animacja postaci, świetnie to zrobili. Skoki, poruszanie się, uniki, nawet głupie dotykanie ręką ściany jest świetne, nie wypominając -o takim szczególe jak trzęsące się wargi z zimna.

- Podobało mi się też to że z niewinnej lary, ładnej czystej schludnej, przeżywaliśmy zmianę w twardą kobietę która nie boi się zadrapać. Plusem jest też dodawanie ekwipunku do postaci (modelu) oraz coraz liczniejsze rany, krew itp,

- Lokacje też świetne, najlepsze chyba jezioro pełne krwi, miodzio :D

Do innych plusów jeszcze zaliczę:

szybkie lootowanie postaci,

modyfikacja broni, łuk i czekan najlepsze

znajdki, grobowce, dokumenty i relikty (duży plus za to ze opisy znajdziek zostały udźwiękowione i nie trzeba czytać suchego tekstu tylko posłuchać)

bardzo dobry polski dubbing, uważam że jeden z lepszych w polskich grach. Są głosy w necie że lepszy od oryginału

końcowe creditsy nie były nawet tak nudne jak w innych grach, bo dodali do nich zdjęcia twórców

Ogólnie jakbym miał scharakteryzować tą grę to jest to połączenie Assasins Creed, Batman Arkham, Uncharted - wzięte wszystko co w tych grach najlepsze ;)

#tombrider #laracroft #lara #tomb #gra #gry #pc
Pobierz matiusmm - Ukończyłem własnie grę Tomb Raider i muszę przyznać że zajebista gra, tak ...
źródło: comment_xnMzTB76LWwx3X6VzNCE7YghFMLFBp47.jpg
  • 4