Wpis z mikrobloga

#andrzejkomentuje #debata #polityka #4konserwy #neuropa #4kuce

Round 4
Podsumowanie

duda - Szanowni Panstwo. Prezyden wybierany przez naród ,wiec powinien slużyć i chronić.
(To serve and to protect ?) Polacy powinni móc żyć w pokoju. Trzeba zmienić władzę.

Kukiz - jak zostanę prezydentem, czyta List olewników do Komorowskich:
Olewnik pyta Komorowskiego o sprawę zabójstwa jego syna.
Komorowski obiecywał, że wyjaśni tą sprawę przy poprzednich wyborach

Ogórek - - jezeli mnei wybierzeecie, to za 860 mln, kóre ydal komorowski naprawie prao, żebyćmy nie tonęli w basurdalnych przepisach. - wuolnie gopdoarkę, nowe miejsca pracy, kwota wolna od podaktu do 20k pln :)... nieźle...

Braun - Nie wybierajmy namiastki, podróbki, atrapy, wybierzcie większe dobro, posadzę komorowskiego ,kopacz do więzień,
kościół szkolą strzelnica, wolny kraj

Jarubas - Polska obywatelska, dokończyć reformę samorządowa, znam problemy ludzi na dole, oświaty, szpitali nie jestem z salonów

Tanajno - wynik wyborów jest jasny. Glsoujcie na mnie. Mamy szanse. mieliśmy prezydenta elektryka, głosujcie na mnie mam doświadczenie z zarządzania

JKM - znacie mnie, drwią ze mnie, kryzys pokazał ze mam racje (Orban) duda i Komorowski to stagnacja, JKM to zmiana. Traktowana mnie jak dziwaka, dzisiaj większość kandydatów podziela moje poglądy, razem możemy wszystko

Kowalski - po 25 latach tracimy resztki przemysłu, rolnicy to UE kołchoźnicy, wszystko majo banki. Tylko obozy koncentracyjne będą polskie, Jeżeli Polacy chcą być dumni postawcie na ruch narodowy Czołem Wielkiej Poslce

Wilk- Polska nie jest krajem dla młodych ludzi.
Tłumaczy co znaczy Wilk
W is for Wolność...
etc.
Dajcie szansę Młodej Polsce

Palikot - BK to konserwatysta, Duda to episkopat, Kukiz rokmen, jkm to monarchia
Albo ja albo konserwa i stagnacja

Ziemiec
Dziękuję za debatę
EOT
  • Odpowiedz