Wpis z mikrobloga

@kowalik Mam taką samą w Protanku 3 mini. Ani to przepalić, ani to ukręcić, liquid i baterie zżera,a dymu jakoś dużo nie daje. Dużo lepiej (moim zdaniem) sprawują się klirki oparte o grzałkę do evoda ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@mikus0rek: Ja tam się nie bawię w przepalanie tylko kupuje nowa grzałkę ale to już kwestia rozrzutności ;) co do liquidu, to myślałem ze mi się wydaje ze znika jak opętany, ale jak widać nie myliłem się. Pomimo to, jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@kowalik: Też byłem zadowolony, dopóki coś strzeliło szlag po 2 miesiącach. Drugi tank padł mi po 2 tygodniach. Nie wiem dokładnie co, próbowałem, rozkręcałem, wymieniałem grzałki i nic. Mój nowy nabytek to Smok Vapor-Chaser sub tank, polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kowalik: Używam go może trzy tygodnie, jak narazie jestem zadowolony. To jest chyba pierwszy atomizer na którym czuje dobrze smak, wcześniej miałem volimizer. Dziwne, mam chyba jakieś inne kubki smakowe :D W tym atomizerze jedynie co mi przeszkadza to jest to, gdy przy wymianie grzałki czy też uzupełnianie liquidu nie odkręci się poprawna część. Wtedy łapię kombinerkami przez ręcznik czy koszulkę by gwintu nie uszkodzić. Poza tym, polecam ( ͡°
Kalafioor - @kowalik: Używam go może trzy tygodnie, jak narazie jestem zadowolony. To...

źródło: comment_feJBM9iJBF0mOtPopx79DUvXo3sxMWlf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz