Wpis z mikrobloga

@GrabkaMan: polecam iść do jubilera i kupić ładne, klasyczne delikatne kolczyki w srebrze, starczy wam jeszcze na zawieszke na lancuszku. albo np zawieszka plus jakas ksiazka z gatunku "encyklopedia zwierzat" itd :)
@GrabkaMan: a co lubi robić ta kuzynka? Albo spytaj się Angeliki co ona sądzi o tym, jest kobietą więc myślę że będzie wiedziała lepiej? A co do dronu to ja bym chciał takie coś dostać :P
@GrabkaMan: ooooo dron jak znalazł!! Szczególnie jak będziesz jej potem pokazywał kilka godzin jak działa :-D
Z tym złotym "czymś" to w sumie dobra opcja :-)
Z tym złotym "czymś" to w sumie dobra opcja :-)


@m1xer: Ale czytacie wcześniej, co napisałem? :< Moja mama planuje jej kupić coś złotego. Nie mogę i ja kupić czegoś takiego. Za gówniaka dostawało się rower albo zegarek. Teraz tablety, komputery czy inne #!$%@?. :< Masakra. :<

Chyba ten dron zostanie, co sądzisz?
@GrabkaMan: no to jak nie wiecie to zasugeruj sie opinią koleżanek i kup jej biżuterię by był komplet :) chyba że będziesz takim wujkiem ktory będzie bardzo często u niej wiec kupuj drona :D
@GrabkaMan: masz rację...nie na innej opcji... Musisz namówić mamę i kupić lepszego drona!! Pamiętaj że komunia jest raz w życiu i jak szaleć to szaleć :-P :-P :-P myślę że nikt inny nie wpadnie na taki pomysł więc oryginalność masz gwarantowana :-D