Wpis z mikrobloga

@WILI7777: Nie, nie nadaje się z kilku powodów. W zależności od generacji GoPro, nie dało się nagrywać jak się ładowała więc pozostało tylko działanie na baterii która dość szybko się rozładowuje. Poza tym kamera nie uruchamia się sama i nie wyłącza, musisz to robić ręcznie. Kolejny problem to brak nagrywania w pętli więc jak zapełni się karta to musisz ją ręcznie czyścić.
@Anal_i_zator: to oddaj na gwarancje, moja sie nie wyłącza. Masz jakąś wadliwą albo powielasz debilizmy z forum właścicieli chińskich kamerek za 100pln

Naucz sie angielskiego, problem występuje tylko przy użyciu bacpac albo ciągłego polaczenia z goproapp.

Wczoraj 30gb nagralem przez dwie godziny jazdy i nic nie padlo

lack of airflow around the camera, using the camera with the GoPro App, or in combination with BacPac accessories further increases camera temperature and
Człowieku nie kompromituj się. Sam producent pisze o tym a ty wiesz swoje. Kupiłeś gówno i teraz będziesz wszystkich przekonywał że to miód.
Wpisz w google "hero 4 i ov" a podpowie ci się "overheating" co jasno wskazuje że jest to bardzo popularne hasło wyszukiwania. Poczytaj jakie ludzie mają problemy z nią a nie wpychasz ludzi na minę.
@Anal_i_zator: #!$%@? tłumaczenie Ci jak gamoniowi jakiemuś, bo piszesz jak niedorozwój który widział to przez szybke w sklepie jak hejterzy apple po czym kupił chińskie gówno a teraz karmi się negatywnymi opiniami.

Producen #!$%@? pisze, że jak się przegrzewa to zamiast back pack albo app używać pilota i nie będzie się przegrzewać.

Teraz mi opowiedz o wyginających się srafonach.
#czarnolisto
@WILI7777: W moim aucie ich Suction Cup kiepsko trzyma się przedniej szyby, nie podoba mu sie ten profil powierzchni (wklesły, zakrzywiony)... z bardziej płaską powierzchnią może by nie miał problemu.

Dodatkowo z przylepcem kamera jest bliżej szyby więc mam lepszy kadr i mniejsze odbicia i nie trzeba ustawiać kadru po każdym odklejeniu czy samoczynnym odpadnięciu przyssawki.

@Anal_i_zator: Nie bardzo rozumiem czemu chcesz coś udowodnić ale ja tez nie mam problemów