Wpis z mikrobloga

KUCE TO RASA PANÓW WŚRÓD WYBORCÓW W POLSCE!


Wszyscy kręcą bekę jakie to kuce głupie i nie potrafią samodzielnie myśleć. Dzisiaj przyjdzie Wam obserwować jak ci myślący wyborcy odwracają się od Korwina. Wcale nie dlatego, bo się z nim nie zgadzają. Wiele kucy, w tym ja, już wcześniej nie zgadzało się z JKM w takich sprawach jak globalne ocieplenie, aborcja, wolny rynek w Chinach, przekazywanie poglądów i inne. Korwin często operuje na złych faktach, jest zarozumiały i nigdy nie przyznaje się do błędów. Kuce wiedziały jednak, że mogą liczyć na jego bądź co bądź dość logiczne myślenie, konsekwencje i poprawne aksjomaty. Wiedziały, że Korwin nie wprowadzi jakiegoś postulatu tak o, bo wyborcy poproszą. Że zawsze będzie próbował być sprawiedliwy. Kuce miały do niego zaufanie, bo był wierny swoim poglądom.

Dzisiaj, poprzez wydarzenia w Knurowie sytuacja diametralnie się zmienia. Korwin pierwszy raz mówi coś co jest jawnie niezgodne z jego aksjomatami. Co gorsza, robi to po to, by podlizać się najgłupszej warstwie społeczeństwa i otrzymać ich nic niewarte głosy.


Tym sposobem Korwin traci zaufanie swoich wiernych wyborców. A zaufanie to rzecz bardzo ważna jeżeli głosuje się na kogoś kto chce wprowadzać rzeczy tak ekstremalne jak Korwin. Jestem za strzelaniem do górników, za prywatyzacją, za niskim lub brakiem socjalu, może nawet dałbym się przekonać na monarchie (wątpię). Ale jeżeli pozwalam państwu działać tak ekstremalnie to muszę wierzyć, że ktoś kto to państwo prowadzi ma dobre intencje i będzie nieugięty.

Dzisiaj nie mogę ufać neutralności Korwina. Nie wiem czy nie strzelałby do lewaków na pokojowych demonstracjach. Nie wiem czy nie będzie uciskał wolności słowa.

Chciałbym też wywołać naczelnych kucy i dowiedzieć się czy zachwiało to ich zaufanie:

@Aleksander_Newski @Velati @RPG-7


Mam nadzieję, że Partia Libertariańska urośnie w siłę dzięki kucom opuszczającym armię Korwina.

Dzięki kuce, to był honor walczyć u Waszego boku. Pewnie jeszcze się spotkamy pod nowym, lepszym wodzem.

#korwin #neuropa #4konserwy #jkm #knurow
  • 16
  • Odpowiedz
@Lubelski_kocur: Nie. Nie mam dużo postów (myślę, że ciągle da się z nich wywnioskować moją pozycje polityczną). Moja kucowa aktywność opiera się na rozmowach ze znajomymi głównie. Tak w ogóle to ten post jest pozytywny w stosunku do kuców. Dlatego nie #neuropa.
  • Odpowiedz
@SirBlake: Wybacz, Ciebie też miałem przywołać jako jednego z naczelnych kucy.


@iramusa: nie trafiłeś, on nie jest kucem i ma się daleko od JKM'a.
Gratuluję samodzielnego myślenia i dostrzeżenia, że JKM to populistyczny pajac, który robi tylko SHOW.
  • Odpowiedz
@iramusa: Prawdę mówisz. Nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem. To jest jawna kpina i czysty populizm - jak można poświęcać wiernych wyborców za tę patole. Mam wrażenie, że Korwa z Wiplą nabrali takiego tempa, popadli w taki samozachwyt nad własną kampanią, że tego szaleństwa nie da się już zatrzymać i spłoną w trakcie swojego gorącego lotu. Jeszcze tam pojechali na to boisko niewiempoco , więc już nawet nie mówię o
  • Odpowiedz
Wszyscy kręcą bekę jakie to kuce głupie i nie potrafią samodzielnie myśleć


@iramusa: Swoją drogą nie bardzo rozumiem sensu tego zdania. Poza wykopem, gdzie bekowa grupa dwoi się i troi żeby tylko próbować ośmieszyć wyborców Korwina, tzw "kuce" uchodzą za najlepiej rozeznaną w polityce grupę wyborców.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Odnosiłem się do stanowisk na wykopie typu:

Kuce się nie wypowiadają, bo czekają na sygnał jak mają myśleć.

których był sporo od wczoraj. Neguję to stanowisko i przewiduje, że wielu kucy pewnie odejdzie po tej aferze właśnie dlatego, bo potrafią myśleć i nie uznają autorytetów w taki sposób jak inne grupy.
  • Odpowiedz
Odnosiłem się do stanowisk na wykopie typu:


@iramusa: Ale czy te stanowiska są w jakiś sposób wiążące dla większości? Zauważ, że od tygodnia jest całkiem duży wysyp zielonych kont, które w swojej aktywności zajmują się przede wszystkim atakowaniem Korwina. Inne siły polityczne są świadome tego, że w serwisach internetowych takich jak wykop poparcie dla niego jest wysokie i próbują wszystkimi siłami je zatrzymać.

Zresztą sam stereotyp "kuca" został wymyślony na potrzeby
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:
Czy stereotyp został stworzony w jakiś wyrafinowany sposób czy tak o się rozprzestrzenił, bo jest po prostu śmiesznym i jednak stosunkowo często pokrywającym się z rzeczywistością memem? Ja nawet dość za tym stereotypem przepadam i myślę, że to określenie nie urąga wielu zainteresowanym.

Ale tak generalnie to spoko i generalnie się zgadzam.

Piszesz już stanowisko w sprawie Knurowa czy czekasz na wieczorny występ?
  • Odpowiedz