Wpis z mikrobloga

#kibice #kibole no nie wierzę :D wystarczy na jeden dzień wylogować się z piwnicy i od razu coś się dzieje :D chociaż tak naprawdę chyba nie ma się czym emocjonować, bo od zawsze jest tak samo :D zginął człowiek, rozumiem, pałka się przegła, ale #!$%@? argumentacji kiboli i ich fanboyów nigdy nie skumam. za każdym razem, kiedy dzieje się coś na stadionie, jest to samo - to nie są prawdziwi kibice, nie można generalizować itp. #!$%@?, sam fakt tego, że Policja musi być na stadionie już jest dostatecznym dowodem, że ta grupa społeczna jest jako ogół #!$%@?. piszę "jako ogół", bo gdyby to były jednostkowe incydenty, to policaje nie musieliby zabierać ze sobą takiego sprzętu. i zawsze jest to #!$%@? wykręcanie kota ogonem, a jak raz na jakiś czas zrobią zrzutę na dzień dziecka, to już hurr biało-czerwoni rycerze durr czo nas obronią przed ruskim zaborcom, wielcy prześladowani filantropi, żołnierze wyklęci i tak dalej. tego też nie mogę pojąć, jak #!$%@? janusz nie #!$%@? żony w wigilię to już od razu jest prawowitym obywatelem? :D inb4 że nie mam kolegów i nie znam kibiców - mam i znam :D no elo
  • 5
@paziu: > sam fakt tego, że Policja musi być na stadionie już jest dostatecznym dowodem, że ta grupa społeczna jest jako ogół #!$%@?

Czyli manifestacje też robią grupy społeczne jako ogół #!$%@??