Wpis z mikrobloga

@Primoza: no ja po wielu latach z X360 kupiłem PS3 i żałuję że tak późno, koledzy pytali mnie co mnie trzyma przy Xie, nie wiedzialem co odpowiedzieć bo aż takim fanem Marcusa nie jestem a Forza to za mało, na PS3 jednak dużo więcej exów i to decyduje o wyborze poprzedniej generacji, ja jednak wybrałem Xa z prostego powodu, był dużo tańszy, w sumie nie żałuję bo to dobra maszynka
  • Odpowiedz
  • 0
@Liquid_Snake: no wiem ale teraz role sie odwróciły i na ps4 gierki mniej kaszlą. One bedzie walczył eksami a ja sobie poczekam ile ich natłuką. Quantum break przełożyli ;( Póki co nie ma takiego zapasu gier na zadną z nowych by mnie skłonić na przesiadke. Zaraz sezon ogórkowy. Najbardziej tego wiedzmina załuje że na premiere nie ogarne ;(
  • Odpowiedz
@Primoza: nie wiem czym się ludzie tak jarają z tym wieśkiem, ja rozumiem że książki fajne (jeszcze nie czytałem) bo liznąłem fabułę w wieśku 2 i bardzo ciekawa ale sama gra i gameplay to mocna średniawka albo ja nie lubię western RPG.
  • Odpowiedz
@Primoza: oglądałeś polską komedię Job?
Tam był taki typ co uczył się angielskiego, jak zajarał zielska z nauczycielem to poznał cały język ale następnego dnia turysta pyta się go "where is tuwim street?" a on powiedział "...go"
Ja jestem ten turysta a ty ten od angielsiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz