Wpis z mikrobloga

Jako że temat Mazdy 3 wszedł na główną stronę postanowiłem założyć hasztag: #bezwypadkowywrak i opisywać na nim wszystkie perełki które znajdę na aukcjach - oczywiście te rozbite, ale sprzedawane jako #igla

a więc otwarłem sobie ładnie stronkę otomoto.pl, daleko szukać nie musiałem - pierwsza lepsza oferta:

Chevrolet Corvette C06 Grand Sport Cabrio 60th Anniversary - brzmi szumnie.. a na dodatek BEZWYPADKOWY!

link do aukcji TUTAJ

VIN: 1G1Y43DW5D5100149

Sprawdzone w USA: TUTAJ

1G1Y43DW5D5100149 - SALVAGE CERTIFICATE - ALL OVER (dachowanie)

Zdjęcia po dachowaniu:
pierwsze
drugie

także.. czy jest ono naprawde bezwypadkowe? NIE!
może nie jest to auto jakoś masakrycznie rozwalone, aczkolwiek po przypatrzeniu zobaczymy jak pięknie słupki A są zgięte, a co za tym idzie - przy naprawie trzeba było ingerować w elementy nośne auta.. a raz naprawiane nie mają już takiej samej wytrzymałości.

//pierwszy taki temat na mirkoblogu więc nie wiem jak dodawać zdjęcia bezpośrednio pod tekstem.. jakby mógł mi ktoś w tej kwestii pomóc - jak najlepiej je umieszczać, byłoby świetnie - chyba że opisywać to poprzez "dodaj" jako na główną, ale nie chciałbym zaśmiecać tamtejszej stronki, ponieważ są dużo ciekawsze rzeczy do oglądania na Wykopie, a to tak tylko dla zainteresowanych.

niedługo kolejne ;)

#bezwypadkowywrak #igla #auto #powypadkowe #bezwypadkowe #otomoto #corvette
OddieTG - Jako że temat Mazdy 3 wszedł na główną stronę postanowiłem założyć hasztag:...

źródło: comment_hQmu7WVZaLr6m2tXll2zKKrcNBviFX7E.jpg

Pobierz
  • 2