Wpis z mikrobloga

Nagranie spotkania autorskiego Wojciecha Sumlińskiego, podczas którego zaprezentował on swoją najnowszą książkę "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego".

Główne wątki tego spotkania:
- komu służy fundacja Pro Civili
- kradzież informacji i pieniędzy z Wojskowej Akademii Technicznej
- o zbieraniu informacji o prawdziwych okolicznościach zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki
- związki przestępczej organizacji pruszkowskiej z politykami
- przestępcze układy związane z lotniskiem w Białej Podlaskiej
- przesłuchanie Bronisława Komorowskiego
- nagonka i zamachy na Wojciecha Sumlińskiego

#wybory #wyboryprezydenckie2015 #prezydent #bronislawkomorowski #bronek
  • 18
@Kovacs:

No ja szukam JAKIEGOKOLWIEK potwierdzenia tego co napisane w tej książce i znaleźć nie mogę-dodam tylko że Sumliński jako człowiek który targnął się na swoje życie(czyli człowiek niestabilny emocjonalnie) jest niewiarygodny.
@Kovacs: polecam zapoznać się z życiorysem tego Pana, na youtubie jest wiele opowieści co przeszedł gdy zaczął się interesować tym czym nie powinien, włącznie z próba samobójczą
@obywatelw:

na youtubie jest wiele opowieści co przeszedł gdy zaczął się interesować tym czym nie powinien


A cokolwiek co uwiarygadnia te opowieści?

@Kovacs:

mi tego nie mów.


Mi też nie-nie przepadam za literaturą fantasy
@ImOut: Komorowski twierdził, że "wyraził zainteresowanie" propozycją pułkowników (szkolonych przez KGB, GRU) Leszka Tobiasza i Aleksandra Lichockiego dot. nielegalnego wydobycia tajemnicy państwowej - aneksu do raportu o likwidacji WSI. Początkowo twierdził, że trwało to kilka dni, potem w prokuraturze przyznał się do 3 tygodni pokątnych spotkań z pułkownikami i twierdził, że jest tego pewien, bo zanotował w kalendarzu. Przyłapany przez prawników na kłamstwie zmienił zeznania i ostatecznie przyznał, że spotkania trwały
@ImOut: W książce Z mocy bezprawia są zamieszczone różne ksera protokołów przesłuchania, w tym również Komorowskiego. Komorowski zeznał np. że to poseł PO Jadwiga Zakrzewska wiceprzewodnicząca Komisji Obrony Narodowej, przekazała mu, że chce się z nim spotkać pułkownik z WSI, który jest jej sąsiadem. Spotkanie odbyło się w jego biurze poselskim, a rozmówcą okazał się Leszek Tobiasz. O tym spotkaniu Komorowski zeznał: "według zapisów mojego kalendarza spotkanie miało miejsce 21 listopada