Wpis z mikrobloga

Nie no już dawno miałem napisać. Miałem wiele telefonów, ale jakiś czas temu przerzuciłem się na #nokia Lumia 635 co było katastrofalnym błędem. Model ten użytkuje już od dobrych paru miesięcy.
Ten telefon to jeden wielki badziew. Jest zamulony, nie ma #!$%@? #!$%@? porządnego odtwarzacza do muzyki ( w dupie mam że jest jakiś super hiper w sklepie) ten podstawowy nie ma nawet tak prostej funkcji jak automatyczna lista z ostatnio dodanymi kawałkami co jest po prostu nie do zniesienia. Producent nawet nie zadbał o kabel do transferu, przez co muszę wyłączać cały telefon wyjmować baterię i kartę pamięci do czytnika. Właśnie to uczyniłem pare minut temu i ten złom się uruchamia włącza tryb samolotowy i #!$%@? nic więcej, po chwili się wygasza i restartuje.
Tak mnie irytują te sprawy, że już nigdy w życiu nie kupie gówna z WP, sorry dałem szanse tej marce ale mnie srogo zawiodła. #!$%@?ć
#windowsphone #nokialumia #boldupy #irytacja #telefony #szajs #nokiacwel
  • 17
@Astolus: Ogólnie 625 to był jakiś wadliwy model, gdzie ma się trochę loterii co to tego czy będzie ok, czy też nie.
Sam mam teraz najtańszą Lumie 520 i właściwie nie ma żadnych problemów, mam styczność też z różnym modelami i zazwyczaj to właśnie 625 coś świruje (jednak nie zawsze, a znam kilku co są bardzo zadowoleni).

Producent nawet nie zadbał o kabel do transferu

Hmm. Przecież Nokia zawsze dodaje mały
@Astolus: Ups. Przepraszam, rzeczywiście mój błąd.
Nie masz ze starych telefonów kabelka usb? Przecież to i tak jest uniwersalne.
PS: Przypomina mi się mój HTC Desire - telefon z najmniejszą baterią na rynku i ładowarką która ładowała dłużej niż port USB w komputerze :P Widzę, że tutaj Nokia postanowiła za to zrobić telefon bez wyposażenia (ciekawe co za geniusz na to wpadł).
@riss: Akurat w akademiku nie mam, zazwyczaj pożyczałem od kumpla, ale pojechał do domu. Sprawdzę u siebie może znajdę, ale dziwi mnie że nie zastosowali tak banalnego rozwiązania jak odczepiany kabel od ładowarki.