Wpis z mikrobloga

#korwin
Tak bardzo chciałbym uwierzyć że mądrości płynące z ust Korwina są wystarczające aby zniwelować poziom oszołomienia.
Do tej pory marnowałem głos wybierając mniejsze zło.
Chciałbym podjąć właściwą decyzję...ale żaden z kandydatów nie jest jednolicie pozytywny.

Jak zaufać człowiekowi którego usunięto z przewodzenia partią którą założył więcej razy niż Polsat wyemitował powtórek "Kevin sam w domu"

Jak mam wybrać #kukiz - człowieka z prezencją menela, twarzą Wieśka ze szpadlem i poziomem edukacji niższym niż mój własny ?

Spójrzmy prawdzie w oczy: prezydent w Polsce ma tyle samo praw i ma taki sam wpływ na politykę co Pani Halina z mięsnego za rogiem. ( veto i ułaskawienie )

Przez 99% kadencji prezydent jest tylko twarzą...reprezentacją narodu.

Pomimo że wiele aspektów modelu politycznego Korwina do mnie przemawia nie chciałbym aby jego osoba reprezentowała mnie na świecie.

#wybory
  • 16
poziomem edukacji niższym niż mój własny ?

Spójrzmy prawdzie w oczy: prezydent w Polsce ma tyle samo praw i ma taki sam wpływ na politykę co Pani Halina z mięsnego za rogiem. ( veto i ułaskawienie )

Przez 99% kadencji prezydent jest tylko twarzą...reprezentacją narodu.


@Afropolon: widzę że ta edukacja Ci bardzo pomogła. Nie masz zielonego pojęcia o kompetencjach prezydenta RP :P
Spójrzmy prawdzie w oczy: prezydent w Polsce ma tyle samo praw i ma taki sam wpływ na politykę co Pani Halina z mięsnego za rogiem. ( veto i ułaskawienie )


@Afropolon: bez przesady. Sam już wspomniałeś o wecie, który jest dość silnym instrumentem, oprócz tego ma np. legitymację do zgłaszania aktów prawnych do TK, czy też inicjatywę ustawodawczą

Prezydent w Polsce nie jest ani silny, ani słaby, wiele zależy też od
@cacktooz: Dla mnie wyższa edukacja to dowód pewnej wytrwałości - bo tego potrzeba do ukończenia większości uczelni.

Nie jest problemem sama edukacja. Problemem jest prezencja i ilość przypadkowo wypowiadanych kwestii które mogą zaważyć na ważkich kwestiach międzynarodowych.

To że zwracam uwagę na prezencje nie oznacza że chciałbym aby reprezentowało mnie warzywo-aktorka-modelka klasy H z polskich seriali czy reklam.

@bloodcrawler: http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej znam prawa, poczytaj, wyciągnij wnioski

@erbo: Dzięki, kiedyś też
@Afropolon: albo nie znasz albo jesteś ignorantem, za Kwaśniewskiego nikt nie mówił takich bzdur o stanowisku prezydenta, tylko od czasów Kaczyńskiego media walą takie bajki o czysto reprezentacyjnej funkcji prezydenta którą łykasz (do momentu aż trzeba było tłumaczyć opieszałość reform PO, wtedy nagle przypomnieli sobie o jednej z funkcji prezydenta), a Komor dla własnego interesu tą bajkę utrzymuje aby nie obwiniać go o nic więcej niż krzesła i bule. Przeczytaj to
Tak bardzo chciałbym uwierzyć że mądrości płynące z ust Korwina są wystarczające aby zniwelować poziom oszołomienia.


@Afropolon: Jak dla mnie początkiem była obecnośc na wykopie. Dużo czytałem bloga JKM. Teraz nie mam już wątpliwości. Warto uwierzyć, bo Korwin jest jedyną osobą, ktora jest w stanie wziąc na siebie odpowiedzialnośc za losy Polski. Korwin daje nam nadzieję, na przyszłośc, prowadząc za rękę, wskazuję drogę do celu