Wpis z mikrobloga

@Ideologia_Gender: jesli bylby to Korwin, to zaraz by bylo #!$%@? ZE SIE GO BOJO JUSZ PACZCIE PACZCIE KUCE!.

Ja bym sie skupił na tym, jaki efekt da popieranie Kukiza przez PO. Bo moim zdaniem spowoduje to ładny podział pomiedzy Kucami, a Kukizowcami. Czy to przypadkiem nie o to chodzi własnie?

Uzyjcie czasem głów, proszę Was.
Ja bym sie skupił na tym, jaki efekt da popieranie Kukiza przez PO. Bo moim zdaniem spowoduje to ładny podział pomiedzy Kucami, a Kukizowcami. Czy to przypadkiem nie o to chodzi własnie?

Uzyjcie czasem głów, proszę Was.


@000loki: przecież o to OPowi chodzi
@Ideologia_Gender: tak, patrz co się dzieje. Przeanalizuj całość jego przygody ze startem na prezydenta, kiedy jeszcze 2 miesiące temu się z niego podśmiewali, że pewnie nie uzbiera podpisów. Sony zerwało umowę, a w mediach po nim cisnęli. Teraz gdy okazało się, że jest realną siłą, bo gość jest autentyczny i nie wali głupich tekstów to zaczynają się po prostu z nim liczyć. Widzą, że jeśli będzie taka tendencja, to ktoś na
@Ideologia_Gender: ja na palikota sie np nie nabralem i gardze typem. Kukizowi ufam ;) Oby on i Korwin się nie rozeszli na 2 różne strony i cicho razem wspołpracowali, bo w nich pozostała nadzieja na normalny kraj.
To jest teoria kuców, bo Kukiz zabiera część poparcie Korwinowi.

@kamil150794: nie Korwinowi ale osłabia pozycję Wiplera przy ewentualnej koalicji w jesiennych wyborach. Jeśli Kukiz zdobędzie więcej głosów to Wipler nie będzie miał wiele do gadania i to Kukiz będzie grał pierwsze skrzypce. Wipler jest księciunio i to on musi grać pierwsze skrzypce. Dlatego nakręca kuce, że Kukiz odbiera głosy Korwinowi – a kuce łykają.
@franekfm: no Wipler będzie tu wtedy najbardziej w tle, może dlatego zaczął ostatnio sam śmigać. Ja tam jednak chciałbym, żeby u Kukiza boku był ktoś taki jak Wipler, bo gość robi świetną robotę.
u Kukiza boku był ktoś taki jak Wipler, bo gość robi świetną robotę.

@000loki: gość jest już prawie nikim w republikanach, nikt go tam nie lubi bo się nie da z nim dogadać. To jest świetna robota?
Colego, jak Ty nie wiesz o czym Ty mówisz.
@franekfm: ja widzę jak on wyciąga Korwina, nie wiem co się dzieje za kulisami i w republikanach. Robi mu dobry PR i wydaje mi się, że wynik Korwina to połowa jego sukcesu. Na ile jest szczery i fair to faktycznie nie mam pojęcia.
ja widzę jak on wyciąga Korwina

@000loki: #truelolcontent

Robi mu dobry PR

o k… kolejny sprzedawca się znalazł, następny od tego, że ma ładnie wyglądać, nie ważne, że w środku gówno, ludzie wszystko kupią byleby ładne opakowanie było.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jak w tym kraju ma być dobrze ( ͡°