Wpis z mikrobloga

@000loki: Wipler ch… wpływa na wynik Korwina. Wipler tylko zrobił rozłam i jedzie na tym co zostało wypracowane przez rok poprzedzający wybory do PE gdzie KNP zdobyło 7%. Wipler nie robi NIC NOWEGO tylko powtarza wcześniej opracowane rozwiązania – a realizuje tylko swój cel polityczny tj. dostać się na kolejną kadencję do sejmu i wprowadzić swoich kumpli takich jak Hofman.
Wipler sam niewiele potrafi wymyśleć.
  • Odpowiedz
@franekfm: Z tym Hofmanem to dla mnie tez przegiecie, ale chwilowo nic nie wiadomo na pewno. W jaki sposób Wipler robi rozłam? Ja nie pytam, żeby teraz się wdawać w dyskusję, po prostu jestem ciekawy bo nie znam tematu.
  • Odpowiedz
W jaki sposób Wipler robi rozłam? Ja nie pytam, żeby teraz się wdawać w dyskusję, po prostu jestem ciekawy bo nie znam tematu.

@000loki: w taki, że szukał kto z kim się nie lubił i podsycał konflikty. Zamiast doprowadzać do zgody to te konflikty podkręcał. Sku…stwo
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: hurr durr, mati już nie jesteśmy za kukizem, powiedział coś o dogadaniu się z lewicą i lubi go Schetyna.

Jak tak można, zamiast #!$%@?ć o martwych komuchach, Hitlerze i wsadzaniu do więzienia obecnego rządu?! To jest szpion systemu! xD
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: Tak tylko przypominam, ze Schetyna to jego kolega ze studiów a Wojewódzki to były dziennikarz muzyczny, z którym pewnie dobrze się zna jeszcze mocno sprzed czasów jego "gwiadorstwa". Nie doszukiwałbym się tu drugiego dna.
  • Odpowiedz