Wpis z mikrobloga

@dylann: Gdzie Cię zjechałem? Dziecko pochwaliłem, żadnych inwektyw w Twoją stronę nie wystosowałem. Jak już tak chcesz, to napisałem, że chociaż otaguj. Od tego są tagi, żebyś nie musiał oglądać tego co nie chcesz. Chyba dobrze radzę ale nieee. Trzeba koniecznie się bulwersować...

E: "utarło się" nie tylko po ludziach co zdjęcia dzieci wrzucają jeździć.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzoskyy: odsyłasz człowieka na forum dla #!$%@? mamusiek i tak się utarło jak ktoś wrzuci zdjęcie dziecka, dziwi mnie tylko ze przy całej masie innych różnych bzdur ludzie nie odsyłają się w odpowiednie miejsce a w tym przypadku to jak opetani
  • Odpowiedz
@dylann: Nie zauważyłem tego. Krótko tu siedzę jako aktywny wykopowicz i dla mnie każdego odsyła się tak samo. Prosty tag chociaż. A skoro boli Cię odsyłanie to musisz się przyzwyczaić.

  • Odpowiedz
@dylann: Nie wierzę... Wykop jest w miarę o wszystkim. Przy takiej ilości użytkowników, na mirko jest od cholery wpisów i po to są tagi, żeby nie musieć oglądać niepożądanej treści. Włazisz na mój profil żeby znaleźć kolejny argument w tej przydługiej już dyskusji, tylko problem w tym, że otagowałem swój wpis i nikt się nie przyczepił, więc argument nie wyszedł. U Ciebie nie tylko ja mam o to pretensje bo
  • Odpowiedz
Zapomniałem dodać jednego tagu - bywa nie zrobiłem tego specjalnie. @dzoskyy: tobie to już serdecznie gratuluje zrobienia gównoburzy z powodu braku jednego taga. Mam nadzieję, że z tego powodu nie popuściły Ci zwieracze i piwnica nie jest do remontu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli niestety jest zapraszam na forum #!$%@? budowlańców. Ale fanie, że napisałeś o usunięciu konta już się bałem, że ta rada nie padnie!
@aiding: @Stitch nie dzesika ale kusiło nie powiem, Alicja daliśmy wspólnie z żoną.
@MarianKolasa: mam nadzieję, że robisz sobie heheszki bo ja dwa lata nie dam rady nie spać :-)
@natussy: gratuluje oby zdrowy był
@kacperinjo: jak to po co? Mieszkam na wsi kiedyś się przyda młody zięciu co by pomógł chociaż trawę kosić na
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: ładne i stosunkowo rzadkie imię obecnie :)
nie przejmuj się napinaczami wyżej, olej. Mam zresztą wiadomość dla nich - serdeczny #!$%@? wam w dupę.
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: Przykro mi, że tak to ujmujesz. Nie było gównoburzy tylko dyskusja i to jak sie okazało, nawet nie z Tobą. Próbuje jak człowiek rozmawiać z kimś i nagle poruszony tatuś wraca w wielkim stylu. Rozumiem Twoje szczęście i chęć podzielenia się nim z całym światem ale zrozum, że wielu ludzi to nie obchodzi. Kropka. Co tu z mojej strony ofensywnego? Chodzi o odsyłanie na forum? O tag? Proszę Cie,
  • Odpowiedz