Wpis z mikrobloga

@Sojerr: A czy ja buldupię? Ból dupy po przeczytaniu prawdy okazali ci wszyscy obrońcy #!$%@? wie czego tak naprawdę... Egoizmu? Narcyzmu? Czy po prostu dzieciaki bez dystansu z plakatami na ścianach.

Mnie też nazwiesz #!$%@?ą?

Jeżeli zachowujesz się jak cristiano to pewnie, że tak, bo w piłce nie ma na takie zachowania miejsca.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: również mam więcej niż 20 lat i nie jestem fanem Barcy, Realu, Ronaldo czy Messiego. Futbol towarzyszy mi od najmłodszych lat i kocham tylko jeden klub na którego mecze chodzę. Nie piszę tego z sympatii do Ronaldo, ale nazywanie człowieka #!$%@?ą przez to, że parę razy sobie tupnie czy wykrzywi twarz podczas meczu który transmituje się na cały świat i presja przy tym sięga zenitu jest śmieszne. A co
  • Odpowiedz
@Sojerr: W taki, że gram z kumplami regularnie od wielu lat. I to nie odnosi się tylko do sportu, ale całego życia. Z tym, że na boisku zawsze takie zachowania są szybko temperowane np. właśnie komentarzem podobnym do mojego. Nikt się nie obraża tylko uczy pracy w zespole. Grałeś ty kiedyś w piłkę?

z drugiej niefajnie to wygląda z perspektywy gry w zespole


zgadnij kto to
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: też grałem w nogę wiele lat. Skończ z tymi durnymi ocenami mojej osoby, bo gówno o mnei wiesz, więc morda w kubeł. Doskonale wiem co napisałem - toć właśnie pokazuje ci że świat nie jest zero jedynkowy i mimo jego stylu bycia, jednak gra pierwsze skrzypce w Realu i reprze Portugalii. Wytłumacz mi w takim razie, dlaczego tę klasyczną #!$%@?ę chciałaby każda drużyna na świecie? Jaką masz na to
  • Odpowiedz
Skończ z tymi durnymi ocenami mojej osoby, bo gówno o mnei wiesz


w jaki sposób zajmujesz się piłką nożną, że taki z ciebie znawca?

No ale to trzeba mieć powyżej 15 lat żeby dojść do takiego wniosku zamiast pisać "klasyczna #!$%@?".


@Sojerr: Gościu, co ty #!$%@? :D Sam zaczynasz od ataku personalnego a teraz na proste pytanie czy grałeś w piłkę gdzie takie zachowania są normalne (co przecież wiesz) reagujesz jakbym zabił
  • Odpowiedz
Kisne z was xDD koleś kręci głową bo kumpel mu zabrał bramkę a wy i tak powiecie ze to przez perfekcjonizm i ambicje xDD Rozumiem jakby Ronaldo miał sytuacje i nie trafił albo Arbeloa przestrzelił ale nie na Boga jak strzela jego kolega z drużyny.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Ale prawdą jest, że jesteś tutaj na mirko ostatnio największym hejterem Ronaldo. Umniejszasz strasznie jego wartość, to jest śmieszne. Owszem, zachował dzisiaj się źle, nie po raz pierwszy. Messi kopał piłką w kibiców jak był #!$%@?, nie raz widziałem go zrezygnowanego z miną mówiącą "z kim ja #!$%@? gram", pyskującego do sędziego itd. No i co z tego? ;)
Prawda jest taka, że CR ma 39 bramek a Messi
  • Odpowiedz
@Minieri: wypowiedz arbeloi zamyka temat

– Mnie nie bolą gesty Cristiano po mojej bramce. One wynikają z jego ambicji i chęci strzelania. Uważam, że to nie powinno nikogo boleć, po prostu chce zdobywać bramki. On gra też o wielką stawkę w tej walce z Messim o pichichi, w szatni zdajemy sobie z tego sprawę


a kibice barcelony sa zalosni, messiemu jak cos nie pasuje to zagrozony jest trener, messi rzadzi
  • Odpowiedz
@Minieri: Z samych komentarzy wydawałoby się, ze Ronaldo #!$%@?ł za to Arbeloę, albo mu sprzedał liścia. Trochę się rozczarowałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tak na poważnie, to nie ma w tym absolutnie niczego złego. Wole to niż jakby miał na wszystko #!$%@?. Zresztą pamiętam jak się putki podniecały po transferze Suareza anegdotką jeszcze z ligi Urugwajskiej gdzie po meczu wygranym przez drużynę Suareza 3-0 Suarez
  • Odpowiedz
przepięknie oburzasz się po każdym komentarzu i równie ładnie gubisz się we własnych argumentach i atakach :D

@rufur: Pomyliłeś wpisy? :D Ja się oburzam? Weź no jeszcze raz go przeczytaj. To wy macie problem z nazywaniem rzeczy po imieniu, bo obrażam majestat Cristiano.

Ale prawdą jest, że jesteś tutaj na mirko ostatnio największym hejterem Ronaldo


@Donk_von_Fisher: Tylko jeśli zasłuży :) I nie umniejszam tylko nie przeceniam jak to
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: porownujesz swoje proby kopania pilki do profesjonalnego grania? na tej podstawiesz stwierdzasz, ze twoje okreslenie jest uzasadnione? ronaldo w kazdym wyjsciu na murawe walczy o cos wiecej niz miano oiedlowego lisa pola karnego. on w kazdym meczu wymaga 100%. jego problemem jest tez to, ze wymaga 100% od innych, a niestety czesto inni nie daja nawet 50%. w tej sytuacji jego wkurzenie jest dla mnie zrozumiale. arbeloa, ktory stal
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Masz zajebiście złe wrażenie. Zasada: środek pola realu dominuje -> gra Ronaldo. Środka pola nie ma -> nie ma ronaldo.

I możesz napisać jeszcze kilkanaście takich nijakich zdań bez argumentów, ale faktów to nie zmieni. Patrz real od początku tego roku.
Ja kończę, bo nie mam ochoty uświadamiać hordzie fanbojów oczywistych rzeczy, których oni nie widzą i próbują nieudolnie dyskutować...
  • Odpowiedz
Zerknij może na statystykę asyst, zanim zaczniesz rzucać #!$%@?.


@vexeen: #!$%@?, tylko czekałem, aż padnie argument o asystach. Opowiedz mi o finezji tychże jego asyst, najlepiej na przykładzie tej w meczu z Celtą z niedzieli. Chciałbym także, abyś mi to porównał z asystą Messiego z soboty. Ja wiem, że to asysta i to asysta, statystyki i w ogóle, ale #!$%@?! Statystycznie pies z człowiekiem mają po trzy kończyny?
  • Odpowiedz