Wpis z mikrobloga

@Jakub_Puchatek: A ja mam mieszane odczucia. Rozglądałem się dookoła i byłem chyba jedynym 30-latkiem na całym wiecu. Byłem na identycznym wiecu 5 lat temu i wydawało mi się, że wszyscy będą 5 lat starsi, ale nie, to już jest następne pokolenie. Fakt, że moi rówieśnicy powyjeżdzali, porobili dzieci i zapieprzają w korpo do 18, ale mimo to czuję, że coś jest nie tak.
@Major_Kogz: No gdzie się podziali wyborcy sprzed 5 lat? Albo nie przyszli, albo głosują już na kogoś innego. Jeśli to drugie jest prawdą to ten naród jest już stracony.
@Jah00: wiesz mogli się zmienić a ty ich nie poznałeś :P a tak na poważnie to wiadomo może praca a może to i tamto. Ważne aby zagłosowali na JKM 10 maja i na jesieni. Możliwa jest też gorsza wersja po prostu stracili wiarę w to co JKM próbuje zrobić w zetknięciu z rzeczywistością :/
@Major_Kogz: No właśnie. Albo Korwin jest po prostu celebrytą jak np. Justin Bieber. Młodzi nie przychodzą dla programu, tylko dla rozrywki. Mam nadzieję, że się mylę, ale takie odnoszę wrażenie porównując to co dziś zobaczyłem i to co było 5 i 10 lat temu. Jednego jestem pewien: ludzie którzy dziś byli na wiecu 5 lat temu nie mieli jeszcze prawa głosu.