Wpis z mikrobloga

Jak bardzo zaczyna sięgać dna serial #arrow to brak słów, kiedyś sobie postanowiłem że jak Laurel zostanie super bohaterką to przestanę to oglądać, wtedy się śmiałem na samą myśl że do tego mogło by dojść ale teraz nie jest wesoło, ona nią została, jest uber idiotką która niszczy ten serial ale oglądam dalej, ostatnio mówię do różowego, już tylko kapitan policji nie wie kim jest Arrow, już wie... no #!$%@?, wie też całe miasto, dlaczego na początku 3/4 serialu mogło być o Arrow, o typie z łukiem który coś tam robi, efektowne walki, latające strzały a teraz to są gadające głowy i zero tajemnic, tak #!$%@? ten serial że aż przykro się robi jak się wspomni pierwszy sezon, obecny dociągnę do końca i chyba zostawię to jak TWD żeby nie widzieć jak coś co kiedyś było dobre się coraz bardziej stacza na dno, szkoda.
#seriale #gorzkiezale
Liquid_Snake - Jak bardzo zaczyna sięgać dna serial #arrow to brak słów, kiedyś sobie...

źródło: comment_YCfGsofmKjyBnutwMH05NWBJ4qTZKA54.jpg

Pobierz
  • 19
@cielo: nie wierzę...

zaraz Thea zostanie superbohaterką


@Wienc: a jeszcze nie jest? w 2 dni nauczyła się od taty walczyć na poziomie braciszka po 5 latach poligonu na wyspie, hongkongu i jak się okaże w przyszłym sezonie - kolejnym kraju tylko po to by wcisnąć kompletnie zbędne flashbacki
Matka Oliego i Tommy pewnie wrócą, pewnie ojciec Oliego też, jak zatonął to go Aquaman uratował ;)
@Liquid_Snake: ale to, że Laurel zostanie superbohaterką to było wiadome dla osób znających postać Black Canary i to, że jest idiotką psującą serial wiadomo było od początku. Problem jest kiepskiej fabuły i tworzenia wszystkiego naraz. Mam nadzieję, że jak idzie do swojego serialu to zniknie stąd na zawsze. Poza tym ciekawy koncept z dołączeniem do Ligi, więc sądzę, że ten sezon jest tylko #!$%@?, bo nie mieli na niego pomysłu
@Liquid_Snake: Dlatego piszę o kiepskiej fabule, mam nadzieję, że bardziej już nie #!$%@?ą, ale chciałbym zauważyć że jeden z pomocników Zielonej Strzały nazywał się Speedy, czyli tak jak wołają na Thea w serialu