Wpis z mikrobloga

Mirki, rozmawiałem ostatnio z koleżanką, która zaczęła korzystać z serwisu randkowego. Poprosiłem, żeby podała przykłady najbardziej żenujących wiadomości. Jako, że jest bardzo miłą dziewczyną, to stwierdziła, że to nie jest taka żenada znowu i że dobrze jak się chociaż starają. Oto luźny zapis jej monologu:

Sa Ci bystrzy biorac pod uwage kobieca ciekawosc pisza wiadomosc w stylu.

Cześć. Piszę do Ciebie bo zobaczyłem Cię na tym portalu i nasunęła mi się jedna myśl na Twój temat ?


Tacy tez sa dobrzy. imie nazwisko zyciorys tez sie zdaza.. :D

Szukasz przyjaciela, nuda Ci doskwiera, popiszemy o życiu i nie tylko, jeśli tego chcesz- napisz. 510 *0 Augustów


Kreatywni

Cześć przepraszam że przeszkadzam prowadze akcje charytatywną pomóżcie desperatowi. Poszukuję ksiezniczek ktore bylyby tak uprię wlaczyc się w tę akcje. Nie oczekujemy nakladow finansowych a jedynie darow serca. Obecnie jest jeden pilnie potrzebujacy usmiechu, sympatycznego towarzystwa, zaproszenia na kawę. Jeśli byłabyś tak uprzejma pomóc prosimy o kontakt z najbliższą placowka pomocy lub przez badoo.

Sklamalam ze nie lubie kawy :D
Odpisał cos w stylu ksieznczko nie masz serca moze byc herbata.

Ale najlepsi sa Ci:

wiem ze i tak nie odpiszesz..


Do tego dorzucam wam jeszcze kilka innych smaczków z jej skrzynki, które nie wiedzieć czemu nie zadziałały:

Twoje oczy sa jak bezkresne moze namietnosci.

Taka pieknosc tutaj. Chyba zaraz wyjde z siebie i stane obok.

Patrzac na Ciebie zaczynam wierzyc ze nimfy stapaja po tej ziemi.

juz wiem dlaczego Marlyn mowila ze mezczyzni kochaja blondynki. Ach te twoje sliczne wloski. Mona Lisa mogla by Ci je czesac a Da Vinci serwowac drinki.


Także mirki, jeśli chcecie zagadać do dziewczyny w podobny sposób, to mam smutną wiadomość - nie sprawdza się. Chociaż ten od akcji charytatywnej miał dobry pomysł, ale nie uciągnął.

#podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow
  • 10