Wpis z mikrobloga

Mirki. Wczoraj skończyłem oglądać Śmiałka. I jest mi strasznie smutno, bo ten serial nie tylko jest najlepszym serialem komiksowym, ale jednym z najlepszych seriali jakie oglądałem w ogóle! Świetni bohaterowie, klimat, sceny walki, a czołówka jest tak hipnotyzująca, że przez najbliższe kilka tygodni będę ją sobie puszczał codziennie! Co myślicie?
Pobierz jakczarnamalpa - Mirki. Wczoraj skończyłem oglądać Śmiałka. I jest mi strasznie smutn...
źródło: comment_NPizxAr6hQAMbbXjMG6pdO8h0wZtLr3k.jpg
  • 9
@jakczarnamalpa: Mam podobne odczucia - serial rewelka. Jednak Marvel jak chce to opowiadać robić mroczne i brutalne historie. Te wszystkie Gothamy i Arrowy mogą się od DD uczyć. Fajnie, że w serialu pojawiło się kilka ester eggów :)

@bartpl chyba oglądaliśmy inny serial chyba,że trolujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakczarnamalpa: Oglądam Gotham i Arrow i jak na razie postanowiłem im dać szanse do końca sezonów i jak się nie poprawi to cancel. Dodam jeszcze Flasha, ale kupuję jego koncepcję i luźny temat, więc raczej ocaleje :) Szkoda, że DC marnuje swój potencjał i robią takie kiszki. I co gorsza odcinają się od uniwersum serialowego co tylko wskazuje, że brak im większej koncepcji na całość.
@bartpl: Oczywiście po części masz rację, ale należy pamiętać, że siła mocy bohaterów zmienia się także od widzimisię autora danej serii. Sam kanon zostaje bez zmian, ale szczegóły się zmieniają. Nie wiem jaka była w tym wypadku wizja twórców serialu, ale można zauważyć, że kreują DD na lokalnego bohatera o nie wielkim zasięgu działania (Hells Kitchen), więc nie chcą z niego robić jakiegoś superkoksa o globalnym zasięgu działania jak np. Avengersi.