Wpis z mikrobloga

Ej, Mireczki, obczaiłem wywiad z Braunem w TVP. Muszę powiedzieć, że podobało mnie się to. Wyszedł naprawdę korzystnie w porównaniu z niespecjalnie kompetentną panią prowadzącą, niepokój mój budziły tylko te takie strasznie radykalne rzeczy, jak choćby ci nieszczęśni Żydzi. Niepokoi mnie to, że na Izrael nie wolno nic powiedzieć i jakakolwiek dyskusja o Żydach miejsca mieć nie może, aczkolwiek z drugiej strony gadanie, że hurr durr Żydzi źli, wszystkiemu winni i niech #!$%@?ą z mojej Porski też nie przekonuje mnie. No, w każdym razie odpaliłem potem wywiad w Trójce z Grzesiem, bodaj z Marcinem Zaborskim jako prowadzącym. No i w tym wypadku, gdy rozmawiał z kimś poważniejszym i kompetentnym, Braun wypadł znacznie gorzej. Plątał się, nie odpowiadał na celne pytania, ogólnie dość słabo.


#braun #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #2zdrajcy #polityka #tagujetogowno
tentyptramwaj - Ej, Mireczki, obczaiłem wywiad z Braunem w TVP. Muszę powiedzieć, że ...
  • 19
@CS-Losser: telewizja już nie może milczeć na jego temat, za duże ma poparcie. I nie mówię też o tym, że on gloryfikuje Hitlera, nienawidzi kobiet, czy coś. Mówię, że skoro zbiera atencję tak samo, jak ci "główni", to czemu ma być inny w reszcie kwestii?
@tentyptramwaj: oglądałem ten wywiad i moim zdaniem tu też wypadł dobrze. Ale "zawodowość" dziennikarza faktycznie mnie zaskoczyła.
Z Żydami niestety mamy problem. Wystarczy chociażby wspomnieć bezczelne roszczenia odnośnie IIWŚ.
Jeśli nie głosujesz, to siłą rzeczy popierasz obecną sytuację. Przemyśl to proszę jeszcze raz.
@tentyptramwaj: ...pomyślało 15 milionów Polaków i Komorowski razem z PO dostali kolejnych 5 lat na niszczenie kraju...
To szumnie brzmi, ale uważam, że to ostatni rok kiedy możemy odwrócić tę beznadziejną tendencję. Za 5 lat może już nie być co zbierać z kraju. Sam coraz poważniej myślę o wyjeździe, bo tu nie da się godnie żyć. Wierzę w Brauna chociaż ogólnie zbyt wierzący nie jestem...
@tentyptramwaj:
Braun? Nie polecam. Paranoja mocno

..gdybym miał trzy głosy to napewno wszystie trzy oddałbym na Jarosława Kaczyńskiego. Sądze, że jedna jest ważna rzecz, człowiek któremu zabili brata(w Smoleńsku) nie sprzeda nas tak tanio jak każdy inny


https://www.youtube.com/watch?v=I6Xnqz9r0w8#t=3m20

Ja nie sądze, ja myśle że dobre ważne piękne sprawy w życiu doczesnym nie są nigdy sprawą większości i że w związku z tym takie myslenie o Polsce, że musi najpierw rzesza byś