Wpis z mikrobloga

@Ideologia_Gender: świetne jest to, że nie tylko Korwin zebrał wymagane podpisy. Dzięki temu sam już nie mówi takich rzeczy i ludzie mogą podobne rzeczy usłyszeć od paru osób. Staje się to bardziej wiarygodne:)
  • Odpowiedz
biedna pani prezenterka, telewizja sniadaniowa a jej rzucaja tutaj kogos co o zydach #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ogolnie nawet spoko tylko #!$%@? mnie te jego kucowtracenia w stylu 'prezydent rezydent' i 'prosze pani' x5 pod rzad
  • Odpowiedz
@Pantograf: rozdzial panstwa od kosciola chce, tak wiec przymusu nie ma. Facet jest szczery, i swojej wiary nie ukrywa. Wg mnie to dobrze ze szczerze wierzy, to znaczy po prostu ze trzyma sie dekalogu, co bedzie na plus... nie zabijaj, nie kradnij, nie mow falszywego swiadectwa itd.
Dla mnie to plus.
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender:

WIARA, RODZINA, WŁASNOŚĆ – to trzy wartości kardynalne, na straży których stać ma głowa państwa i których bezpieczeństwo gwarantować powinna NOWA KONSTYTUCJA.

brzmi dobrze, ale dalej czytam

Grzegorz Braun podkreśla, że Polsce potrzebne jest odrodzenie w duchu Tradycji Katolickiej – i powrót do źródeł polskiej idei państwowej. Jego program pozytywny streszcza hasło: „KOŚCIÓŁ – SZKOŁA –STRZELNICA”.

i nagle nabieram niemal pewności, że ta wiara jest dla niego wartością kardynalną, o
  • Odpowiedz
@Pantograf: Gdyby w tym kraju nie było strachu przed brakiem środków finansowych na wychowanie dziecka to aborcja nie była by potrzebna. Inna sprawa, że dla chcącego nic trudnego, chcesz in vitro, aborcje itp. jedziesz za granicę - choćby do Czech. Myślę, że ten koleś jest dobrym kandydatem od strony ekonomicznej, a na to co mówi o zabiegach można przymknąć oko - w końcu on chce, żeby tu było w porządku. Poza
  • Odpowiedz