Wpis z mikrobloga

Czy ktoś też tak ma?
Czasami bardzo mocno o czymś śnie. Potrafię się przebudzić i dalej sądzić, że dzieje się akcja ze snu.
Nie raz tak było, że śniłam, że ktoś ma przyjść. Otworzyłam oczy i zaczęłam składać ubrania z fotela, żeby ogarnąć pokój na szybko. Ocknęłam się po jakiś 30 sek. "Przecież to sen! Jest środek nocy. Marcin wcale do Ciebie nie przyjdzie"

Lubię też spać nago. Tu historia również się powtarza. Wstaję w nocy i szukam w pośpiechu jakiejś bluzki, bo Aneta z Pawłem siedzą w pokoju i piją herbatę.

A piszę o tym, bo tej nocy też tak było. Zerwałam się z łóżka, myśląc że ktoś dzwoni do drzwi. Szybko znalazłam klucze w torebce i wsadziłam do zamka. Wtedy się przebudziłam i spojrzałam na zegarek. Nie, o 2:30 raczej nie będę mieć gości. Wydaje mi się, że tej nocy dzwonek, rzeczywiście słyszałam.
Opcje mam dwie:
-dzwonek gdzieś u sąsiadów dzwonił na prawdę, a mój mózg bardzo szybko dorobił historie i kazał mi wstać
-dzwonek był w śnie. Może śniłam że jest taki głośny, że aż się przebudziłam?

Takie oto moje senne historie
  • 6
  • Odpowiedz
@Obmyslam_swiat: Ja mam inaczej śni mi się coś że np. jem obiad u mojego ojca chrzestnego i zaraz się budzę już całkiem świadomy i siedzę na skraju łóżka i myślę przecież to nie możliwe u chrzestnego nie byłem tak dawno a i po co miałbym jeść z nim obiad ... #!$%@? sny

Za tydzień jem obiad u ojca chrzestnego bo miał do mnie sprawę abym mu pomógł w jednej kwestii. Deja
  • Odpowiedz
@Obmyslam_swiat: sny są #!$%@? :D
Nie raz śniło mi się , że szedłem przez jakieś tunele podziemne i znałem dokładnie drogę, miejsca itp. Tak jakbym tam był codziennie, a przeciez nigdy tam nie bylem.
Albo miewam tak , że śni mi sie osoba , która w śnie jest dla mnie kimś bardzo ważnym , a w rzeczywistosci nie znam nikogo takiego..
Sny to dziwne są..
  • Odpowiedz